Prodej bytu 2+1 bez realitky

Krátká, Milovice nad Labem, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/476655
Rezervováno
Prodej bytu 2+1, 51 m² bez realitky, Krátká, Milovice nad Labem, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
1.350.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Rád bych vám nabídl k prodeji slunný, prostorný a dispozičně velmi dobře řešený byt 2+1 s lodžií o užitné ploše 51,5 m2, v lokalitě Milovice – Boží Dar, v ulici Krátká. Krásné bydlení v zeleni, v Milovicích veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, pošta, škola, školka, dětská hřiště. Výborná dostupnost do centra Milovic - BUS a do Prahy - vlak,...
Rád bych vám nabídl k prodeji slunný, prostorný a dispozičně velmi dobře řešený byt 2+1 s lodžií o užitné ploše 51,5 m2, v lokalitě Milovice – Boží Dar, v ulici Krátká. Krásné bydlení v zeleni, v Milovicích veškerá občanská vybavenost – obchody, restaurace, pošta, škola, školka, dětská hřiště. Výborná dostupnost do centra Milovic - BUS a do Prahy - vlak, zastávka BUS přímo před domem. Strategické místo mezi Benátkami na Jizerou, Nymburkem a Lysou nad Labem.

Udržovaný byt je v osobním vlastnictví, ve 2.NP dvouplášťového zatepleného panelového domu po rekonstrukci z r.2009 (plastová okna, stoupací potrubí, vlastní kotelna, zděné jádro..), PENB „C“. V bytě jsou plovoucí podlahy a nová kuchyň. Internet a data O2 nebo Online. K dispozici TV rozvod s domovní anténou.

Sestává se ze světlé kuchyně s oknem (7,20 m2), obývacího pokoje (16,2 m2), ložnice (11,2 m2), lodžie (5,2 m2), předsíně, koupelny s vanou(2,8m2) a samostatné toalety. Byt je orientován na východ a západ. K bytu přísluší velký sklep společný pro dva byty (12m2). Lze využívat společnou kočárkárnu a kolárnu.

Celý areál je oplocený, v areálu k dispozici čisté dětské hřiště. Parkování přímo před vchodem. SVJ dobře hospodaří. Koupi možno realizovat hypotečním úvěrem.
zobrazit celý popis
I would like to offer for sale a sunny, spacious and layout very well designed apartment 2 + 1 with loggia on the usable area of ​​51,5 m2, in the location Milovice - Boží Dar, in the street Krátká. Beautiful living in the greenery, in Milovice all civic amenities - shops, restaurants, post office, school, kindergarten, playground. Excellent access to the center of Milovice - BUS and to...
I would like to offer for sale a sunny, spacious and layout very well designed apartment 2 + 1 with loggia on the usable area of ​​51,5 m2, in the location Milovice - Boží Dar, in the street Krátká. Beautiful living in the greenery, in Milovice all civic amenities - shops, restaurants, post office, school, kindergarten, playground. Excellent access to the center of Milovice - BUS and to Prague - train, BUS bus directly in front of the house. Strategic site between Benátky nad Jizerou, Nymburk and Lysa nad Labem.

Reserved apartment is in private ownership, 2nd floor double-skinned insulated panel house after reconstruction of 2009 (plastic windows, riser pipes, own boiler room, brick core ..), PENB "C". The apartment has floating floors and a new kitchen. Internet given O2 or Online. Available TV distribution with home antenna.

It consists of a bright kitchen with window (7,20m2), living room (16,2m2), bedroom (11,2m2), loggia (5,2m2), anteroom, bathroom with bath (2,8m2) and separate toilet. The apartment is oriented east and west. The apartment has a large common cellar for two apartments (12m2). A common carriage and bicycle rental can be used.

The whole area is fenced, there is a clean playground on site. Parking right in front of the entrance. SVJ is well managed. Purchases can be realized by a mortgage loan.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
476655
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
51 m²
cena:
1.350.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
C
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více