Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky
Račianska, Nové Mesto, Bratislavský kraj

60.000 €

Popis

Svatební salon - prenechanie priestor, know how, vybavenie, šiat 300ks

Vám ponúka na predaj svadobný salón o celkovej výmere 180 m2 s komplet vybavením, ktorý sa nachádza na 1 poschodí s výlohou na frekventovanej ulici priamo v Bratislave. Vchod je zabezpečený kamerovým systémom a bezpečnostnou agenturou. Cena 60.000 € + dohoda možná. Možnosť parkovania na vyhradenom parkovacom mieste. Bližšie info Vám poskytneme osobně.

Prodej zavedeného Luxusního "Svatebního salonu" v Bratislavě jako celé firmy s.r.o. anebo jen přenechání pronájmu. Svatební salon je zcela vybaven, takže by bylo možné začít ihned podnikat. Pokud máte zájem a chcete se zabývat svatbami, ideální příležitost jak bezstarostně začít :)
Pokud jste osoba nadšená a schopná, máte energii na rozdávání, vždy jste radila kamarádkám v oblasti módy a teď byste chtěla radit klientkám - je tato práce přímo pro Vás.
Přenechání veškerého vybavení: skříně, štendry, figurýny, PC, šicí stroje, žehlící prkno, inventář, vitríny, stoly, lednice, sejf, kávovar aj.
Převzetí fungujícího salónu, je příležitost jak začít s vlastním podnikáním bez nutnosti budovat společnost od samého začátku. Bude také výborným odrazovým můstkem pro módní návrhářku, která se chce věnovat svatební a společenské módě.
Salon sídlí nedaleko centra a má velké výlohy. Je dobře viditelný jak ze silnice, tak z MHD a okolo jdoucími lidmi. Před salonem je možné zaparkovat, nedaleko je tramvajová zastávka. Prostory o výměře 180 m2, čítají 2 místnosti : salon se dvěma kabinkami + zázemí s kuchyňkou + wc.
www.naive.sk
V případě zájmu klidně i volejte na tel: +420 722666200 anebo pište na info@naive.cz

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 570777
Užitná plocha: 180 m²
Cena: 60.000 € Chci hypotéku i
Město: Nové Mesto
Podlaží: 1

6 129

Aktivních inzerátů
bez provize

51 467

Realizovaných obchodů
tento rok

3 279 733 583 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej nebytového prostoru Ostatní bez realitky

60.000 €