Prodej bytu 2+kk bez realitky

Českomoravská, Praha - Libeň

3.646.500 Kč

Popis

Přímý vlastník prodává dva mezonetové byty (66 a 70 m2), které je možné spojit jako jeden nádherný byt 140 m2, se dvěma koupelnami a úložnými prostory, v nově zrekonstruovaném historickém domě v Praze 9. Ideální rovněž jako umělecký atelier pro fotografa, malíře atd.
Cena za celé patro 140 m2 činí pouze 7 485 000 Kč (54 555 tis. Kč/m2).
Bytový dům je situován do stávající uliční kompaktní zástavby, přímo na ulici Českomoravská v Praze (mezi Balabenkou a Sazka Arénou). Objekt byl postaven v roce 1905 po rekonstrukci na vysoké úrovni. Jedná se o pětipodlažní podsklepený bytový dům s půdní vestavbou. Celý dům je postaven z poctivého páleného cihelného zdiva. Obvodové, štítové a nosné stěny jsou z cihel plných pálených, stropy jsou dřevěné - trámové.
Dům prošel kompletní rekonstrukcí, v rámci které byly zhotoveny ve všech bytech nové podlahy, stropy, omítky, rozvody elektro, voda, vybudována plynová kotelna, která slouží pro vytápění bytů a ohřev teplé užitkové vody. Byla provedena půdní vestavba dvou bytových jednotek, výstavba výtahu, zateplení dvorní a uliční fasády, dokončení výměny všech oken za nová plastová a výměna střešní krytiny. Každý byt je vybaven bezpečnostními dveřmi, přípojkou na TV a domovním telefonem s elektronickým vrátným.
Tento dům je skvěle dopravně dostupný (tramvaj, metro) s bohatou infrastrukturou v okolí, která se neustále zvětšuje a rozrůstá – Vysočany jsou dnes jedno z nejperspektivnějších rozvojových území širšího centra Prahy.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 5859
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 2+kk
Plocha 66 m²
Cena: 3.646.500 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Libeň
Typ vlastnictví: Ostatní
Typ budovy: Ostatní
Podlaží: 5
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

8 338

Aktivních inzerátů
bez provize

11 435

Realizovaných obchodů
tento rok

557 804 094 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 2+kk bez realitky

3.646.500 Kč