Pronájem bytu 2+kk • 58 m² bez realitkyNa Komořsku, Praha - Modřany
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 26 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k pronájmu byt 2+kk (Praha 4 - Komořany) v cca 6 let starém malém bytovém komplexu - projekt Modřanský háj. Byt disponuje lodžií s přístupem z obou místností, je nezařízený. Byt má i malou technickou místnost/komoru. Součástí pronájmu je i vnitřní garážového stání. Byt se nachází v 2. patře ze tří, bytový dům má výtah. Výše nájemného činí 26 000 Kč měsíčně a poplatky a zálohy na energie a služby pak 5 000 Kč měsíčně.
We offer the 2-room flat to let in the new-build 3-floor house - Modřanský háj project. Balcony with the entrance from both rooms available. Small technical room is also part of the flat. Flat is unfurnished (eventually subject to negotiation). Inside parking place and in case of interest also the cellar. Flat is located in the second floor. Elevator available.
Contact:
Parametry nemovitosti
| Stáří | Do 10 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 2. podlaží z 3 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 448,28 Kč / m2 |
| Dostupné od | 1. 7. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Nevybaveno |
| Číslo inzerátu | 603795 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 58 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón | |
| Výtah | |
| Parkování |
| Lodžie 8 m² | |
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?