Prodej domu 1.457 m² bez realitky

Kbelnice, Přešťovice - Kbelnice, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji v blízkosti Strakonic prostorné hospodářské stavení s bytovou jednotkou a velkým sálem. Uprostřed budov je velký uzavřený dvůr. K nemovitosti dále náleží sad, zahrady a 4,5 ha polností.
Na okraji obce u hlavního tahu Praha-Písek-Strakonice. Vhodný k bydlení i k podnikání ( prostory vhodné k výrobě, skladování, hospodaření, zahradnictví, na...
Nabízíme k prodeji v blízkosti Strakonic prostorné hospodářské stavení s bytovou jednotkou a velkým sálem. Uprostřed budov je velký uzavřený dvůr. K nemovitosti dále náleží sad, zahrady a 4,5 ha polností.
Na okraji obce u hlavního tahu Praha-Písek-Strakonice. Vhodný k bydlení i k podnikání ( prostory vhodné k výrobě, skladování, hospodaření, zahradnictví, na restaurační služby ) apod.
Prodávané objekty tvoří komplex budov s různorodými prostory. Jsou zde 4 obytné resp. kancelářské místnosti (každá cca 20m2), velký sál 253 m2 s 92 m2 přísálím, centrální chodba, sociální zařízení, stodoly se samostatnými vjezdy, dílny, sklep, komory, sklady apod. Velké půdy jsou vhodné k vestavbě podkroví. Budovy mají společný uzavřený dvůr 555 m2, do kterého je vjezd ze dvou světových stran. Nemovitosti jsou velmi dobře přístupné z místní komunikace, která v blízkosti nemovitosti vyúsťuje na hlavní tah Praha-Strakonice s odbočkou na Písek. Před hlavní budovou je velká asfaltová plocha vhodná k využití na parkoviště. Na objekt navazují zahrádky, velká ovocná zahrada a cca 2,5 ha polností. Další 2 ha polností jsou v blízkosti obce. Vlastní studna, septik, zavedený plyn, elektřina. Je zde pěkný výhled do krajiny a v okolí jsou lesy.
Zastavěná plocha: 1457m2, užitná plocha 820m2, plocha parcely 3063m2.
Kontakt: GSM 603451890

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.457 m²
cena:
4.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více