Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Byt
  • 4+1, 4+kk, 5+1, 5+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Prodej bytu 4+kk • 97 m² bez realitky

Praha - ŽižkovMHD 2 minuty pěšky • Výtah • Parkování • Balkón • Sklep

Cena16 199 000 Kč

Tato nemovitost již od 71 596 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.


Nový byt v centru Prahy IHNED k nastěhování – v novostavbě, se zárukou a bez provize!

Nabízíme nadstandardní byt 4+kk o o celkové užitné ploše 97 m² v novostavbě v ulici Seifertova v centru Prahy, v oblíbené lokalitě Praha 3 – Žižkov.

Byt o výměře cca 91 m² s krásným balkonem (6 m²) . Díky moderně a prakticky řešené dispozici je možné efektivní zařízení, ale zároveň neplatíte za zbytečné a nevyužitelné metry navíc. K bytu náleží i sklep (6 m²), který je již v základní ceně!

Standard bytu i bytového domu je na velmi vysoké úrovni – moderní klinkerová fasáda, videotelefon, přístupy do budovy na čip, privátní zelené atrium ve vnitrobloku, velkoformátové obklady a dlažby, kvalitní dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním, lakované dveře s nadstandardní výškou 2,1 m, velké prosklené plochy s dřevěnými francouzskými okny, sanita (Laufen Pro) včetně hlavových sprch a bidetových spršek v každém bytě, sprchy se sprchovými žlaby a bezrámovými zástěnami, předokenní žaluzie. Vše je nové a v záruce.

Samozřejmostí je i možnost dokoupení garážového stání v podzemních garážích přímo v objektu.

Byt se nachází ve velmi žádané a hustě osídlené lokalitě, v blízkosti Vysoké školy ekonomické v Praze a mnoha významných kulturních i byznysových institucí. Jen pár kroků pěšky je zastávka mnoha tramvajových linek, metro a Hlavní nádraží je vzdáleno jen 10 min. chůze nebo 3 min. tramvají.

Dalším benefitem je dostatek obchodů a služeb přímo v objektu, kde se byt nachází. Doslova na dosah ruky tedy můžete mít supermarket Lidl, drogerii Teta, ale i bistro s domácími těstovinami, oblíbené květinářství nebo třeba bankomat.

Ojedinělá kombinace moderního a nadstandardního bydlení a investice s trvalou hodnotou. Kontaktujte prodejce pro více informací a prohlídku nemovitosti.

New apartment in the center of Prague for immediate move-in - in new building, with guarantee and no commission!

We offer a superior apartment 4 + kk with a total usable area of 97 m² in a new building in Seifertova street in the center of Prague, in the popular area of Prague 3 - Zizkov.

Thanks to the modern and practical layout, efficient furnishing is possible, but at the same time you do not pay for unnecessary and unusable extra meters. The apartment also has a cellar (6 m²), which is already included in the basic price!

The standard of the apartment and the apartment building is at a very high level - modern clinker facade, video phone, chip access to the building, private green atrium in the courtyard, large format tiles, quality wooden floors with underfloor heating, painted doors with superior height of 2,1 m, large glazed areas with wooden French windows, sanitary fittings (Laufen Pro) including head showers and bidet showers in each apartment, showers with shower troughs and frameless screens, front window blinds. Everything is new and under warranty.

Of course, there is also the possibility of buying a garage space in the underground garage directly in the building.

The apartment is located in a very desirable and densely populated area, close to the University of Economics in Prague and many important cultural and business institutions. Just a few steps away on foot is the stop of many tram lines, the metro and the Main Railway Station is only 10 min. walk or 3 min. by tram.

Another benefit is the abundance of shops and services right in the building where the apartment is located. Literally at your fingertips you can have a Lidl supermarket, Teta drugstore, but also a bistro with homemade pasta, a popular florist or an ATM.

A unique combination of modern and superior living and an investment with lasting value. Contact the seller for more information and to view the property.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu720692
Dispozice4+kk
Dostupné od1. 6. 2022
Podlaží4
PENBB
Plocha97
VybavenoNevybaveno
StavNovostavba
Typ budovyOstatní

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Sklep
Výtah
Novostavba
Parkování
MHD 2 minuty pěšky

Potřebujete dospořit na hypotéku?


Program Můj první byt od Ownest

  • Na začátku potřebujete mít naspořeny pouze 3 % hodnoty bytu
  • Garantujeme fixní odkupní cenu pro následujících 5 let
  • Postupně si šetříte na 10 – ⁠20 % hodnoty bytu a máte až 5 let čas na získání hypotéky

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google