Prodej bytu 5+1, 200 m² bez realitky

Do Potoků, Praha - Lipany

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dovoluji si Vám nabídnout polovinu rodinného dvojdomu. Dům se nachází v klidné vilové zástavbě na pozemku s rozlohou 534m2 a zastavenou plochou 92m2, Praze10-Lipany ul: Do Potoků. Dům je napojen na všechny sítě - vodovod, kanalizace, plyn. Navíc na pozemku je studna. Ve 3 místnostech je rozvody na TV, z toho ve 2 dvou je možné připojení na satelit. Z konstrukčního hlediska...
Dovoluji si Vám nabídnout polovinu rodinného dvojdomu. Dům se nachází v klidné vilové zástavbě na pozemku s rozlohou 534m2 a zastavenou plochou 92m2, Praze10-Lipany ul: Do Potoků. Dům je napojen na všechny sítě - vodovod, kanalizace, plyn. Navíc na pozemku je studna. Ve 3 místnostech je rozvody na TV, z toho ve 2 dvou je možné připojení na satelit. Z konstrukčního hlediska se jedná podsklepený, zděný rodinný dům s dvěma nadzemními podlažími s b.j.5+1 (200m2), garáží, terasou na sever a venkovním nekrytým bazénem. Rodinný dům obsahuje: 1.PP: garáž, 2 sklady, kotelnu, prádelnu, schodiště do 1.NP; 1.NP: obývací pokoj, pracovnu, kuchyň, zádveří, WC, schodiště do 2.NP a do 1.PP; 2NP: 2 pokoje, ložnice, koupelnu, WC, schodiště do 1.NP, 2 lodžie. Dále je možné ještě dodělat do 3NP schodiště, kde se nachází velká podkrovní místnost a malá místnost s možností umístění WC a umyvadla. Součástí je venkovní zapuštěný nekrytý zapuštěný bazén o rozměrech 8x3,5m. Objekt je oplocen. Zahrada je pravidelně udržovaná. RD byl zkolaudován v roce 2001, a dále v roce 2009 byla provedena kompletní vyměněna oken s 6-ti komorovým systémem s izolačním trojsklem a indexem prostupu 0,71.
Rodinný dům se nachází ve velice klidné lokalitě na konci Prahy v obci Lipany. Obec Lipany je obklopena nádhernou přírodou, ideální na procházky. Výborné dopravní spojení do centra s přestupem v Uhříněvsi na autobus nebo vlakem. Z Uhříněvsi je člověk vlakem za 20 minut na hlavní nádraží (vlak jezdí cca každých 15 minut), jinak 3 autobusové linky na metro Háje (10 minut) a 3 autobusové linky na metro Depo Hostivař. V Uhříněvsi jsou 2 základní školy, z toho 1 - Vachkova ZŠ má novou moderní tělocvičnu, moderní školka. Dále v Kolovratech je školka, 1 základní škola (1.stupeň).
Forma vytápění: Ústřední topení a teplá voda je zajišťována plynovým kotlem Volf s TUV 155l. Kotel VOLF obsahuje elektroniku pro ovládání solárního ohřevu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
5+1
plocha:
200 m²
cena:
9.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více