Prodej domu 350 m² bez realitky

Jiřího Krále, Ostrava - Polanka nad Odrou, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám RD v klidné části obce Polanka Janová, bývalá zemědělská usedlost, na mírném návrší s výbornou dohledností na Beskydy, v klidné části obce; s velkým pozemkem 2000 m2, výborný technický stav, po kompletní rekonstrukci interiéru, zděná garáž s dalším přístřeškem; tři koupelny, topení plyn, bez omezení věcnými právy. K dispozici ihned. Případní...
Prodám RD v klidné části obce Polanka Janová, bývalá zemědělská usedlost, na mírném návrší s výbornou dohledností na Beskydy, v klidné části obce; s velkým pozemkem 2000 m2, výborný technický stav, po kompletní rekonstrukci interiéru, zděná garáž s dalším přístřeškem; tři koupelny, topení plyn, bez omezení věcnými právy. K dispozici ihned. Případní zájemci volejte 777569519. Cena k jednání. Vřele doporučujeme!!
zobrazit celý popis
We sell house in a quiet part of town, a former farmhouse on a slight hill with excellent visibility to Beskydy, with large grounds, excellent technical condition, after a complete reconstruction of the interior, brick garage with another shelter, two bathrooms, gas heating, without limitation rights in rem. Available immediately. Potential applicants call 420 777 569 519. We highly recommend!

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
350 m²
cena:
3.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více