
Pronájem bytu 2+kk • 53 m² bez realitkyTusarova, Praha - Holešovice
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 35 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Pronájem zcela nového kompletně vybaveného, designového loftového bytu ve kterém ještě nikdo nebydlel v prestižním projektu SOHO v Praze 7 – Holešovicích, ulice Tusarova.
Nadstandardní byt s důrazem na detail a kvalitu nabízí celkovou podlahovou plochu 43 m² + spací patro o velikosti 10 m² (s výškou stropu 130 cm), balkon 3 m² a sklep 3 m². Nachází se v moderním projektu v srdci jedné z nejžádanějších pražských čtvrtí.
Součástí vybavení je na míru zhotovená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (indukční varná deska, digestoř, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice s mrazákem). Byt je kompletně zařízený včetně sedací soupravy, TV, barových židlí, postele v horním patře a dostatku úložných prostor. V koupelně je sprchový kout a WC. Podlahy jsou dřevěné, v koupelně je dlažba. Veškeré zařízení bylo realizováno na zakázku renomovaným architektem.
V podzemním patře domu je k dispozici sklep o velikosti 3 m². Možnost dopronájmu venkovního parkovacího stání za částku 2 000 Kč měsíčně.
Okolí domu je klidné, v těsné blízkosti najdete kavárny, restaurace, fitness zkrátka vše potřebné. Výborná dopravní dostupnost – tramvajová zastávka Maniny je pár minut chůze, metro C Vltavská cca 5 min.
Cena nájmu: 35 000 Kč + záloha na poplatky 3 000 Kč + přepis elektroměru.
Pokud hledáte stylové a moderní bydlení v jedné z nejžádanějších částí Prahy, napište nebo zavolejte a rádi vám byt osobně ukážeme.
Byt je volný ihned.
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 35 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.