Zobrazit mapu
Domy na prodej
(1 746 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domu, Severní Porýní-Vestfálsko
- 257 m²
- 2800 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
595 000 €(2 315 € / m²)
Prodej domuPotsdam Neu Fahrland Brandenburg 14476
- 153 m²
- 902 m²
MHD 2 minuty pěšky • Garáž
789 000 €(5 157 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 6+1
- 141 m²
- 618 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
779 000 €(5 525 € / m²)
Prodej domuHeldenstein Heldenstein Bayern 84431
- 264 m²
- 810 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
880 000 €(3 333 € / m²)
Prodej domuRaiffeisenstraße 10, , Bavorsko
- 5+1
- 172 m²
- 386 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
535 000 €(3 110 € / m²)
Prodej domuHorhaldergasse 8 Baden-Baden Baden-Baden Baden-Württemberg 76534
- 180 m²
- 441 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
395 000 €(2 194 € / m²)
Prodej domuOrtenleite 8, , Bavorsko
- 5+1
- 108 m²
- 767 m²
MHD 7 minut pěšky • Parkování
449 000 €(4 157 € / m²)
Prodej domuAm Hohlgraben 16, , Bádensko-Württembersko
- 5+1
- 131 m²
- 208 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
379 000 €(2 893 € / m²)
Prodej domuMecklenburgerstr. 29, , Bavorsko
- 6+1
- 105 m²
- 490 m²
MHD 3 minuty pěšky • Parkování • Garáž
650 000 €(6 190 € / m²)