Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Prodej expresProdej expresProdej expres

Prodej Expres

Chcete prodej nemovitosti pustit z hlavy? Můžete ji prodat ihned, přímo nám.

Maximální pohodlí a soukromí prodeje
Transparentní cenová nabídka a férová kupní cena
Peníze jsme schopni vyplatit do 3 dnů
Ušetříte peníze za případnou rekonstrukci
Získat nezávaznou nabídku800 444 411

V čem spočívají hlavní výhody?


S prodejem nemáte žádné starosti

Hoďte nohy na stůl. Už žádné starosti s úklidem, opravami, vyklízením nebo zdlouhavou administrativou. Vše vyřídíme za vás.

Jediná návštěva místo desítek prohlídek

Nestresujte se prohlídkami nemovitosti nebo vystavováním fotografií vašeho bytu v inzerci. K prodeji vám stačí jediná návštěva našeho specialisty.

Férová cena podle odborného odhadu

Jsme féroví. Pošleme vám férovou nabídku kupní ceny podložené odborným odhadem. Díky němu budete mít jistotu, že bude založena na skutečných cenách.

Jak služba funguje?

Stačí nám na sebe nechat telefonní číslo a naši kolegové se vám do 10 minut ozvou, aby s vámi probrali podrobnosti.

Zjistíme podrobnosti prodeje

Specialista výkupu vyhodnotí, jestli je vaše nemovitost pro službu Prodej Expres vhodná.

Specialista výkupu vám e-mailem pošle prvotní nezávaznou nabídku, vycházející z cenových map.

Pokud se vám naše nabídka bude zamlouvat, domluvíme se spolu na prohlídce a vše si potvrdíme.

Jakmile naši nabídku přijmete, do 3 dnů vám vyplatíme peníze.

Pojďme spolu probrat prodej bez starostí

Všechno vám vysvětlíme zdarma a nezávazně.

Do toho

Občas se nás ptáte

Prodej Expres je tady pro vás, když chcete mít s prodejem nemovitosti co nejméně starostí a chcete mít jistotu, že vše dobře dopadne. A také plné soukromí prodeje.
Také je tady pro vás, když potřebujete rychle peníze za svou nemovitost a nemůžete čekat anebo se vám zkrátka nedaří vaši nemovitost prodat a jste tlačeni časem.

Využíváme mix všech možných nástrojů pro získání té nejpřesnější tržní ceny. Vycházíme z dat v cenových mapách, aktuální situace na trhu i reálně prodaných nemovitostí v okolí, které posuzujeme u každé jednotlivé nemovitosti zvlášť. Máme specialisty na odkup v každém krajském městě ČR, kteří znají situaci na tamním trhu a dokáží tak určit nejpřesnější tržní cenu.
Díky tomu víme, za kolik se v minulosti zobchodovaly podobné nemovitosti, známe dobře lokalitu, máme povědomí o tom, jak se bude v budoucnu lokalita dál rozvíjet, máme představu o zaměstnanosti, struktuře a koupěschopnosti obyvatel.

K výplatě peněz dochází do 3 dnů. Od podepsání smluvní dokumentace jsou peníze připsané do advokátní úschovy.

Nemusíte. Je to jedna z výhod Prodej Expres, že se domluvíme na termínu stěhování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Vždy vám ponecháme dostatečně dlouhou dobu na to, abyste si vyřešili vše, co je kolem stěhování nebo koupě nové nemovitosti potřeba.

Odkupujeme byty a rodinné domy, které vyhodnotíme, že jsou pro službu Prodej Expres vhodné. Odkupujeme nemovitosti po celé České republice, ovšem vždy jen od přímého majitele nemovitosti. Jsme také schopni odkoupit nemovitosti s exekučními dluhy a jinými omezeními, nemovitosti se zástavním právem banky či nebankovního subjektu a nemovitosti majitele v insolvenci nebo v dražbě.

Jsme přímí kupci, nejsme zprostředkovatelé. Odkupy nemovitostí pro nás zajišťuje naše dceřiná společnost Český nemovitostní trust s.r.o.

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google

Potvrďte prosím svou emailovou adresu
a můžete se těšit na první novinky z Bezrealitky.