Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 3+1 • 60 m² bez realitkyRamešova, Brno - Královo Pole, Jihomoravský kraj

Ramešova, Brno - Královo Pole, Jihomoravský krajMHD 3 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Balkón 2 m² • Sklep 3 m²
Měsíční nájemné19 000 Kč

+ Poplatky za služby2 500 Kč
+ Poplatky za energie2 000 Kč
+ Vratná kauce30 000 Kč


Nabízíme pronájem udržovaného sympatického bytu v cihlovém domě na ulici Ramešova. Byt má dispozici 3+1. Dům se nachází v klidné ulici, ulice je jednosměrná a projíždí pouze rezidenti. Před domem je moderní dětské a sportovní hřiště, vedle domu je známá přírodní zahrada U smrku. V zahradě domu jsou ovocné stromy a velký ořešák, které poskytují klid a stín pro odpočinek v zahradě nebo posezení s piknikem u společného stolu.

Obytné místnosti mají dřevěné parkety, ostatní prostory dlažbu. Klidná a stinnější ložnice směřuje do zahrady, okna pracovny a obývacího pokoje a balkón jsou směřována na jih. Bytem nádherně plyne denní světlo, v nice v obývacím pokoji jsou vestavěné police, úložné prostory jsou na míru zhotoveny ve vstupní chodbě.

Výborná dopravní dostupnost (tram č.1 a 6 i trolejbus č. 32 do 3 minut pěšky), parkování před domem. V okolí plná občanská vybavenost, obchody (Albert, Lidl, Billa), pěšky dostupný Brno Technology park (IBM, Red Hat, Motorola, YSoft atd.)

Byt je k dispozici včetně sklepní kóje.

Nájemné činí 19 000 Kč měsíčně. Měsíční zálohy jsou pro dvě až tři osoby ve výši 4 500 Kč. Měsíční zálohy zahrnují také odběr elektřiny a plynu. Internet není součástí měsíčních záloh.

Vratná kauce činí 30 000 Kč.

Byt je k dispozici od 1. 5. 2024. Nájemní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Preferujeme dlouhodobé nájemníky.

Byt se pronajímá nevybavený nábytkem. Ale je zde pračka, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, trouba a plynový sporák.

We offer for rent a well-kept apartment in a brick house on Ramešova street. The house is located in a quiet street, the street is one-way and only residents pass through. In front of the house there is a modern children's and sports playground, next to the house is the famous natural garden U Spruce. In the garden of the house there are fruit trees and a large walnut tree, which provide peace and shade for relaxing in the garden or sitting with a picnic at the communal table.

The living room and bedrooms have wooden parquet floors, the other rooms are tiled. The quiet and shaded bedroom faces the garden, the windows of the study and living room and the balcony are south facing. Daylight flows beautifully through the apartment, there are built-in shelves in the nice living room, storage spaces are custom made in the entrance hall.

The apartment is available including a cellar.

The location would be perfect for professionals working in the Technology park Brno, where companies such as IBM, Red Hat, Y Soft and VUT University are located.

Nearby tram/bus/trolleybus stops will take to in 15-20 min to the city center. You can comfortably do your daily shopping at the nearby Lidl or Albert or Billa.

The rent is 19 000 CZK per month. Monthly deposits are for two to three people in the amount of 4 500 CZK. Monthly deposits also include electricity and gas. Internet is not included in the monthly deposits.

The deposit is 30 000 CZK.

The flat is available from 1.5.2024. Rental contract is for one year with possibility for prolongation. We prefer long term tenants.

The apartment is rented unfurnished, but has washing machine, fridge with freezer, dishwasher, oven and microwave.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu400843
Dispozice3+1
Dostupné od1. 5. 2024
Podlaží3. podlaží z 3
Konstrukce budovyCihla
VytápěníÚstřední
Užitná plocha60
VybavenoČástečně
StavVelmi dobrý
VlastnictvíOsobní
PENBB - Velmi úsporná

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón 2 m²
MHD 3 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHD
🚶 274 m (3 min)
PoštaČeská pošta - Brno 12
🚶 794 m (10 min)
ObchodAlbert
🚶 366 m (4 min)
BankaKomerční banka
🚶 813 m (10 min)
RestauraceBAR & RESTAURANT BAVORSKÁ
🚶 317 m (4 min)
LékárnaLékárna U Zlaté husy
🚶 486 m (6 min)
ŠkolaZákladní škola Slovanské náměstí
🚶 620 m (7 min)
Mateřská školaMateřská škola Bulharská
🚶 149 m (2 min)
SportovištěSportovní klub Královo Pole
🚶 596 m (7 min)
Hřiště
🚶 56 m (1 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.