Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Rudník, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Rudník, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Rudník, Královéhradecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 7 ložnic bez realitkyRudník, Královéhradecký kraj

Rudník, Královéhradecký kraj

Pronájem Chalupy Rudník v oblasti Krkonoše: 7 ložnic, celkem pro 2 až 21 osob.chalupa za týden: léto 25.000kč, zima 28.000kč. Nové ubytování v Rudníku, bráně do východních Krkonoš, za zaváděcí ceny!

Chalupa 123 je situována v krásném přírodním prostředí o samotě a přesto 10 min chůze od historické zástavby obce. Nachází se ve svahu nad Bolkovským potokem, na konci vedlejší komunikace, v obci Rudník, poblíž kostela a restaurace Heřman s chutnou kuchyní. Je obklopena zahradou o výměře cca 6000 m², která poskytuje naprosté soukromí. Chalupa se skládá ze dvou apartmánů na různých podlažích. Objekt je možno pronajmout jako celek nebo samostatně po jednotlivých apartmánech, po dohodě i podle počtu obsazených lůžek. Apartmány 1 a 2 jsou propojeny dřevěným schodištěm, ale v případě samostatného pronájmu možno oddělit zamykatelnými dveřmi. K zadnímu vchodu Apartmánu 1 přiléhá prostorný zahradní přístřešek s posezením, grilem a udírnou.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa 123
Ložnice7 ložnic
MěstoRudník
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita2 až 21 osob
Dětská postýlkane
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.