Služby serveru bezrealitky.cz

Služby serveru bezrealitky.cz

bezrealitky.cz pomáhá majitelům s prodejem či pronájmem jejich nemovitostí. Kromě inzerce samotné poskytujeme také další služby, které Vám pomohou úspěšně dokončit prodej či pronájem.

Centrum služeb

Spolu s našimi specialisty jsme pro Vás připravili speciální nabídky služeb na míru, které si můžete vybrat. Odborníci Vám připraví smlouvu dle Vašich požadavků, sjednají hypoteční úvěr, obstarají průkaz energetické náročnosti či zařídí inspekci nemovitosti před její koupí. Vaše dotazy můžete směřovat na emailovou adresu sluzby@bezrealitky.cz nebo telefonním čísle: +420 226 219 939.

Vzorové smlouvy podle NOZ

Připravili jsme pro Vás také nejpoužívanější vzorové smlouvy podle nového občanského zákoníku. Najdete zde zdarma ke stažení vzory smluv nájemních, dohody o skončení nájmu, návrh budoucí smlouvy kupní a mnoho dalších, které můžete potřebovat. Vzorové smlouvy však nejsou dělané na míru Vašemu obchodnímu případu, proto doporučujeme vždy takto důležitý dokument konzultovat s odborníkem.

Realitní průvodci

Připravili jsme pro vás také průvodce realitním trhem. Jednotliví průvodci vám napoví, jak nejlépe prodat či pronajmout nemovitost. Nevíte, kdy začít s prodejem? Kdy je vhodná doba a co je vše před prodejem či pronájmem udělat? Realitní průvodce vám tyto otázky zodpoví.

Ověřený uživatel

Chtěli byste zvýšit svoji důvěryhodnost u zájemců? Spojili jsme se se službou MojeID, která umožňuje ověřit každou fyzickou i právnickou osobu a docílit tak bezpečnějšího vystupování na internetu.

Ceník inzerce

Ceny inzerce na bezrealitky v přehledné tabulce. Jaká cena za inzerci je pro vás nejlepší? Zeptejte se nás, rádi vám poradíme a vysvětlíme, jak funguje automatické topování, jaké jsou jeho výhody a jak nejlépe využít propagační plachtu na nemovitost. Volat či psát můžete na náš email info@bezrealitky.cz či telefonním čísle: +420 226 227 522. Psát můžete také přímo na našich stránkách na našem Livechatu, kerý najdete nakaždé naší stránce vpravo dole.

Často kladené otázky

Odpovědi na otázky, které Vás nejvíce zajímají najdete v často kladených otázkách (FAQ).

Smluvní podmínky

Podmínky inzerce na našich stránkách najdete v smluvních podmínkách bezrealitky.cz rozděleny do několika kategorií: