
Prodej bytu 2+1 • 55 m² bez realitkyKöln Braunsfeld Nordrhein-Westfalen 50933
Dobře řežený 2-pokojový byt se nachází ve 2. patře více rodinného domu s celkem sedmi bytovými jednotkami. Oba pokoje jsou stejně velké, krytý balkon s výhledem do velmi zelené společné zahrady je přístupný jak z kuchyně, tak z jednoho z pokojů. Zde si můžete v klidu sednout a vychutnat si první kávu v ranním slunci (orientace na východ).
Kuchyně je dostatečně velká pro jídelní stůl, takže je byt vhodný i pro společné bydlení. Jak v kuchyni, tak na chodbě se nachází praktická malá úložná/výkladní místnost.
Koupelna je vybavena vanou.
K bytu náleží sklep a navíc je k dispozici společná prádelna, kde může být vaše vlastní pračka zapojena na samostatný elektroměr.
Byt byl v uplynulých letech důkladně zrekonstruován:
– Dubová parketa v obou pokojích a na chodbě byla položena na konci roku 2014 a naposledy v roce 2025 natřena olejem.
– Všechny radiátory byly vyměněny v letech 2023 a 2025, plynový kotel byl rovněž vyměněn v roce 2023.
– Okna bytu byla v roce 2025 vyměněna za vysoce kvalitní plastová okna se dvojitým zasklením, která velmi dobře izolují proti hluku.
– V letech 2024 a 2025 byly vyměněny i armatury v koupelně – u umyvadla včetně sifonu.
– V roce 2025 byly veškeré drsně tkané tapety v bytě odstraněny a stěny byly nově omítnuty a natřeny.
Celkově je byt ve velmi udržovaném stavu. Neexistuje žádný rezervační poklad na renovaci.
I v společných částech domu proběhlo v uplynulých dvou letech několik modernizací: byla obnovena poštovní schránková soustava, schodiště bylo omítnuto a natřeno a před domem bylo vytvořeno několik nových cyklostání, takže lze bezpečně uzamknout i kvalitní kola.
Byt se nachází v Kolíně – Braunsfeldu, v klidné malé vedlejší ulici. Železniční stanice Maarweg (linka 1) je dosažitelná pěšky za 10 minut.
Malá vestavěná kuchyň zůstává v bytě.
Byt je v současnosti obýván majiteli, a proto se při koupi předává nenájomně. Předání je dohodnuto na červenec 2026.
Aktuálně platný energetický průkaz vypršel v roce 2025, nový průkaz byl již správcem domu požádán. Starý průkaz (zde vložený) se týkal ještě starého plynového kotle z 80. let.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.










