Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej bytu 2+kk 64 m², Freiberg am Neckar, Bádensko-Württembersko

Prodej bytu 2+kk • 64 m² bez realitky, Bádensko-Württembersko

Nový
, Bádensko-WürttemberskoMHD 2 minuty pěšky • Garáž
Cena293 000 €

Více informací

Přeloženo pomocí AI

Individuální maisonette byt se nachází v dobré, klidné a přitom do centra blízké lokalitě, od ulice odvráceně, v podlažích DG I a II (resp. 3. a 4. patro) v upraveném vícebytovém domě s podzemní garáží.

Z celkových 75 m² dispozice se obytná plocha o rozloze 63,5 m² rozprostírá na dvou obytných úrovních, které jsou propojeny spirálovým schodištěm.

Spodní obytná úroveň nabízí prostorný a světlý obývací pokoj s výklenkem a krásným výhledem, krbová kamna s oknem, vestavěnou kuchyň, koupelnu s rohovou vanou a hostinskou toaletou.

Na horní obytné úrovni se nachází studio s velkým střešním oknem a panoramatickým výhledem do dálky, malá ložnice, další samostatná toaleta a malá speciální střešní loggia orientovaná na jihozápad.

K bytu náleží strategicky umístěné parkovací místo v podzemní garáži a přímo sousedící masivní sklep se protipožárními dveřmi. Sklep a parkovací stání jsou v katastru zapsány jako součást výlučného vlastnictví a společného podílu k bytu. Z toho vyplývá následující rozdělení celkové kupní ceny přes 293 000 EUR:

 – Byt: 263 000 EUR (4 142 EUR/m², se sklepem: 269 000 EUR, 4 236 EUR/m²)

 – Sklep: 6 000 EUR

 – Parkovací stání: 24 000 EUR

Byt je zásadně nabízán s nábytkem, přičemž je možné sjednat dodatečné vybavení – individuální dohody jsou možné.

Pro budovu se 10 byty je zajištěn domovní správce se službami zimní údržby.

Konečná spotřeba energie pro budovu činí 115 kWh/(m²·rok) a je řazena do energetické třídy D dle energetického štítku ze dne 29.04.2021 – hlavním energetickým zdrojem je olej. V roce 2022 byla centrální topná jednotka v rámci plánu renovace nahrazena moderním a efektivním bio-olejovým topným systémem, což není v energetickém štítku zohledněno. Nový topný systém je hodnocen energetickou třídou A. Také olejová nádrž byla v roce 2022 zrevidována.

Byt se nachází v severní čtvrti Stuttgartu, což je ideální lokalita pro dojíždějící pracovníky (přibližně 10 minut pěšky na stanici S-Bahn nebo asi 7 minut autem k dálnici A 81 vedoucí do Stuttgartu či Heilbronnu). Lokalita blízko centra nabízí mnoho možností pro nakupování, lékárny i lékaře v bezprostředním okolí.

Další vybavení bytu:

 – Útulné dřevěné stropy v obývacím pokoji (DG I) a také ve studiu a ložnici (DG II)

 – Mramorové dlaždice ve vstupní oblasti a při přechodu do kuchyně v obývacím pokoji

 – Vestavěná kuchyň z roku 2019 zcela renovována (vinylová podlaha a možnost připojení pračky nebo myčky na nádobí)

 – Koupelna s dlaždicemi na podlaze a stěnách až ke stropu, s radiátorem (držákem na ručníky) a odsáváním

 – Hostinská toaleta v dolní obytné úrovni s dlaždicemi na podlaze a stěnách do poloviny výšky a s odsávacím systémem