Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 2+1 85 m², Langenfeld (Rheinland), Severní Porýní-Vestfálsko

Pronájem bytu 2+1 • 85 m² bez realitky, Severní Porýní-Vestfálsko

, Severní Porýní-VestfálskoMHD do minuty pěšky
Měsíční nájemné1 250 €

+ Vratná kauce3 750 €

Více informací

Přeloženo pomocí AI

Kernsanierte 2-Zimmer-Wohnung im Herzen von Langenfeld – Erstbezug mit großer 40 qm Terrasse.

Úplně zrekonstruovaný 2-pokojový byt v srdci Langenfeldu – nový s velkou 40 m² terasou.

Tento kompletně zrekonstruovaný 2-pokojový byt v srdci Langenfeldu je od nynějška k dispozici k pronájmu a nabízí moderní komfort bydlení v prvním vlastnictví. Byt byl kvalitně renovován a láká svým stylovým vybavením i atraktivní polohou.

Světlý obývací a jídelní prostor vytváří příjemnou atmosféru bydlení a nabízí přímý vstup na prostornou terasu o velikosti cca 40 m². Ta byla rovněž nově obložena dlažbou a zve ke spokojenému odpočinku venku.

Moderní vestavěná kuchyň je již zahrnuta v nájemní nabídce a dokonale zapadá do celkového vysoce kvalitního dojmu bytu. Vybavení doplňují moderní podlahové krytiny, čerstvě zrekonstruované stěny a moderní koupelna.

Udržovaná budova obsahuje celkem pouze 5 bytových jednotek, což poskytuje mimořádně klidnou a příjemnou atmosféru bydlení.

Díky centrální poloze v srdci Langenfeldu se v bezprostřední blízkosti nacházejí možnosti nákupu, restaurace, kavárny a veřejná doprava.

Bytová plocha činí celkem cca 85 m² a skládá se následovně: cca 65 m² čisté obytné plochy plus cca 40 m² terasa, která se započítává z 50 %.

Volitelně lze za 60 € měsíčně pronajmout parkovací místo za domem.

Čistý nájem: 1 250 €

Provozní náklady: 180 €

Celkový nájem: 1 430 €

Hlavní výhody:

- Kompletně zrekonstruovaný, nový byt

- 2-pokojový byt

- Moderní vestavěná kuchyň v ceně

- Cca 40 m² velká, nově obložená terasa

- Klidný dům s pouze 5 bytovými jednotkami

- Volitelné parkovací místo za domem (60 € měsíčně)

- Vysokokvalitní vybavení

- Centrální poloha v Langenfeldu

- Ideální pro jednotlivce nebo páry

- Vysokokvalitní vestavěná kuchyň v hodnotě cca 14 000 €

- Všechna okna jsou vybavena elektrickými žaluziemi a moderním trojitým zasklením

Parametry nemovitosti

StavNovostavba
PodlažíPřízemí
Užitná plocha85
Dispozice2+1
Číslo inzerátu1023889
Cena za jednotku14,71 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
MHD 0 minut pěšky
Terasa

V okolí nemovitosti najdete

MHDRathaus
🚶 28 m (0 min)
PoštaDeutsche Post - Postbank
🚶 271 m (3 min)
ObchodBäckerei Café am Rathaus
🚶 190 m (2 min)
BankaStadtsparkasse Langenfeld
🚶 258 m (3 min)
RestauracePizza Pazza
🚶 145 m (2 min)
LékárnaGalerie-Apotheke
🚶 293 m (4 min)
ŠkolaKonrad-Adenauer-Gymnasium
🚶 398 m (5 min)
Mateřská školaLizzy Rüssel
🚶 375 m (4 min)
SportovištěCarl-Voss-Anlage
🚶 409 m (5 min)
Hřiště
🚶 63 m (1 min)

Vzdálenost k: