Prodej domu 100 m² bez realitky

Velký Újezd, Chorušice - Velký Újezd u Chorušic, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Insolvenční správce dlužníka Vratislava Měšťáka, nar. 18.7.1969, trvale bytem Velký Újezd 4, 277 35 Chorušice – Velký Újezd (dále jen dlužník), Mgr. Gabriela Švecová, AK Praha 1, Malá Štupartská 6, 110 00, Praha 1 oznamuje zahájení prodeje mimo dražbu nemovitostí zapsaných v katastru nemovitostí vedeným Katastrálním úřadem pro Středočeský kraj –...
Insolvenční správce dlužníka Vratislava Měšťáka, nar. 18.7.1969, trvale bytem Velký Újezd 4, 277 35 Chorušice – Velký Újezd (dále jen dlužník), Mgr. Gabriela Švecová, AK Praha 1, Malá Štupartská 6, 110 00, Praha 1 oznamuje zahájení prodeje mimo dražbu nemovitostí zapsaných v katastru nemovitostí vedeným Katastrálním úřadem pro Středočeský kraj – katastrální pracoviště Mělník na listu vlastnictví č. 230 pro katastrální území Velký Újezd u Chorušic, obec Chorušice a to: nemovitost č.p. 4 - objekt bydlení – umístěná na pozemku parc. č. St 4, parcely parc. č. St 4 o výměře 2207 m2 – zastavěná plocha a nádvoří, parc. č. 50 o výměře 516 m2 - zahrada, parc. č. 51/1 o výměře 339 m2 - zahrada

Oznamovatel tímto vyzývá zájemce k podání nabídky na koupi předmětu prodeje. Nabídka musí být doručena k rukám insolvenčního správce s označením „Velký Újezd“ nejpozději do 30.9.2010 a musí obsahovat úplné označení zájemce včetně sídla a kontaktních spojení, IČ, resp. r.č., a dále označení předmětu prodeje, nabízenou kupní cenu a prohlášení zájemce, že nabízenou kupní cenu zaplatí před podpisem kupní smlouvy. Oznamovatel bude jednat se zájemcem s nejvýhodnější nabídkou.
Zájemci obdrží bližší informace o základních podmínkách prodeje, jakož i informace o zajištění prohlídky předmětu prodeje nabízeného shora na email gabriela@aknovicky.cz.
Toto oznámení o prodeji není veřejným návrhem na uzavření smlouvy, zadáním veřejné zakázky, výběrovým řízením ani obchodní veřejnou soutěží ve smyslu platných právních předpisů. Oznamovatel si vyhrazuje právo odmítnout některé nebo všechny nabídky bez uvedení důvodů.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
100 m²
cena:
1.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více