Prodej pozemku 1.233 m² bez realitky

Písková Lhota, Písková Lhota, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Základní informace o pozemku
Pozemek má výměru 1233 m2 a obsahuje inženýrské sítě. Jedná se o velmi unikátní pozemek nejen díky svému umístění v obci. Pozemek je situován v zadní straně obce u lesa, v klidné části, nikoliv v přední části, kde se nachází satelitní městečko. K pozemku vede nově vybudovaná příjezdová cesta. Zprava i zleva pozemku jsou postaveny...
Základní informace o pozemku
Pozemek má výměru 1233 m2 a obsahuje inženýrské sítě. Jedná se o velmi unikátní pozemek nejen díky svému umístění v obci. Pozemek je situován v zadní straně obce u lesa, v klidné části, nikoliv v přední části, kde se nachází satelitní městečko. K pozemku vede nově vybudovaná příjezdová cesta. Zprava i zleva pozemku jsou postaveny nové domy.

Dostupnost pozemku
Dostupnost pozemku je výborná. Obec se nachází 39 km od Prahy, 9 km od Mladé Boleslavi. Do 5 min od nájezdu na R10 směr Praha. Časově mluvíme o cca 20 min na Černý Most, 10 min do Mladé Boleslavi. Z obce jezdí pravidelný autobus na Černý Most. Zastávka se nachází do 5ti minut pěšky od pozemku. Kolem obce u dálnice je postavena nová protihluková stěna.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.233 m²
cena:
1.850.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více