Prodej domu 75 m² bez realitky

V Cestkách, Praha - Klánovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji rodinný dům s velkou zahradou - celková plocha pozemku 1890 m² - v klidné části Klánovic jen 200 m od lesa. Dům je celý podsklepený, ve sklepě se nachází kotelna, dílna, skladovací prostory - výborné klima na uložení potravin. Ve zvýšeném přízemí je prostorný obývák, ložnice, kuchyň, koupelna a WC. V patře obytná předsíň s balkonem, jeden...
Nabízíme k prodeji rodinný dům s velkou zahradou - celková plocha pozemku 1890 m² - v klidné části Klánovic jen 200 m od lesa. Dům je celý podsklepený, ve sklepě se nachází kotelna, dílna, skladovací prostory - výborné klima na uložení potravin. Ve zvýšeném přízemí je prostorný obývák, ložnice, kuchyň, koupelna a WC. V patře obytná předsíň s balkonem, jeden pokoj a prostorové rezervy. V podkroví je rovněž prostorová rezerva. Dům vyžaduje dokončovací práce, celkově je ale v dobrém stavu.
Topení ústřední s kotlem na pevná paliva, plynová přípojka je připravena na hranici pozemku. Vlastní studna a jímka, vodovod a tlaková kanalizace jsou dostupné na ulici.
Na pozemku dále stojí samostatná dílna.
Na zahradě jsou vzrostlé stromy - čtyři ořechy, višeň, jabloně, švestky.
zobrazit celý popis
We offer a house for sale, with a big garden - 1890 sq. m total. It is situated in a quiet part of Klánovice, just 200 m from the forest. The house has a cellar with a boiler room, a workshop and storages - great for keeping food. There's a living room, bedroom, kitchen, bathroom and a toilet on the ground floor. There's a hall with balcony, one room, and some unused space on the first floor....
We offer a house for sale, with a big garden - 1890 sq. m total. It is situated in a quiet part of Klánovice, just 200 m from the forest. The house has a cellar with a boiler room, a workshop and storages - great for keeping food. There's a living room, bedroom, kitchen, bathroom and a toilet on the ground floor. There's a hall with balcony, one room, and some unused space on the first floor. There is also some space at the attic. The house needs some finishing, but it is in a good overall condition.
There's a central heating with solid fuel boiler, however, gas is available at the garden border. There's a well and a septic tank - the municipal water mains and pressure sewer system is available at the street.
There's another building serving as a separate workshop.
There are mature trees in the garden - four walnuts, a cherry tree, several apple trees and plums.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
75 m²
cena:
7.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více