Spolubydlení bytu 3+1, 100 m² bez realitky

Šumavská, Praha - Vinohrady

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dobrý den,

Hledám nové spolubydlící (1 až 2) do bytu v Praze na Vinohradech ul. Šumavská. Jedná se o 100m2 3+1 byt v činžovním domě (3tí patro). Byt je po rekonstrukci, má vlastní nový plynový kotel, topení, elektriku. Dále je v bytě nová kuchyňská linka a lednička s pračkou. Podlahy jsou parkety (v dobrém stavu), na chodbě a kuchyni nové lino. Byt má dále nová...
Dobrý den,

Hledám nové spolubydlící (1 až 2) do bytu v Praze na Vinohradech ul. Šumavská. Jedná se o 100m2 3+1 byt v činžovním domě (3tí patro). Byt je po rekonstrukci, má vlastní nový plynový kotel, topení, elektriku. Dále je v bytě nová kuchyňská linka a lednička s pračkou. Podlahy jsou parkety (v dobrém stavu), na chodbě a kuchyni nové lino. Byt má dále nová dřevěná okna a přestože má vysoké stropy není studený.

Jeden z pokojů je přístupný bohužel pouze přes ostatní dva.(Ty dva mají vlastní přístup.) Tzn byt není úplně vhodný pro 3 samostatné lidi (jeden by musel chodit přes pokoj jednoho z těch dalších dvou. Dva pokoje by mohl využívat nějaký pár. Jinak se dá třetí místnost použít jako společná.

V bytě je internet UPC a wifi.

Byt je k mání od 1.3.2011.

Cena.. čistý nájem za celý byt je 12 000kč, pak 360 kč na osobu (popelnice, voda). Dále se platí zálohy (na celý byt) 500kč na elektriku a 1000kč na plyn. Intenet 500 kč měsíčně. Dohromady to dělá cca 16000Kč.

Tzn. Pokud bysme byli v bytě tři, tak každý cca 5100Kč, pokud dva tak každý cca 8000Kč.

Byt se nachází ve velmi klidné lokalitě. Z jednoho pokoje je vidět do rozsáhlého prostranství mezi domy (zahrady a stromy), druhý má okna do ulice, která je ale velmi klidná a okna jsou navíc zdvojená.

Preferoval bych nějakého asi tak stejně starého člověka (cca do 30 let). Já VŠ absolovent.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
100 m²
cena:
5.100 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více