Spolubydlení bytu 3+1, 77 m² bez realitky

Uničovská, Šternberk, Olomoucký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Vyměním 3+1 v OV ve Šternberku, za Olomouc. Bez další finanční náročnosti ("Cena" v inzerátu je pouze nutně vyplněná kolonka). Byt je na panel.sídl.směr Lužic, 76m2, 4.pato z 8p., výtah, orientace JS. Nájem3tis, inkaso1tis, lze ponechat i internet 390. Kabel.rozvody pro: TV, Internet, Pev.tel.linku. Klidné prostředí, příroda na dosah. Pohled z okem není na jiný panelák!...
Vyměním 3+1 v OV ve Šternberku, za Olomouc. Bez další finanční náročnosti ("Cena" v inzerátu je pouze nutně vyplněná kolonka). Byt je na panel.sídl.směr Lužic, 76m2, 4.pato z 8p., výtah, orientace JS. Nájem3tis, inkaso1tis, lze ponechat i internet 390. Kabel.rozvody pro: TV, Internet, Pev.tel.linku. Klidné prostředí, příroda na dosah. Pohled z okem není na jiný panelák! Slunný, teplý, suchý byt. V bytě lze bez investic ihned bydlet. Čistý vzduch a klid.Bezpečné prostředí. Žádní mravenci ani plísně!!
Možnost mít pejska. Nezátopová oblast. Adresu domu a telefon vyměním mailem:: byt.unicovska@seznam.cz (uveďte i svoje tel.č.)
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
77 m²
cena:
2.700 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více