Prodej domu 557 m² bez realitky

Libkovice pod Řípem, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

PRODEJ - rodinný domek se zahradou 28 arů, kraj Ústecký, lokalita: „Podřipsko“ - Libkovice pod Řípem čp. 87.( Od 21.7.2011 - snížení kupní ceny na částku 1490000,-Kč.)
Prodávaná nemovitost se nachází v lokalitě „Podřipsko“, situovaná v okrajové zastavěné části obce v Libkovicích pod Řípem, cca. 40 km od Prahy a 4 km od Řípu.
K domku dále přináleží...
PRODEJ - rodinný domek se zahradou 28 arů, kraj Ústecký, lokalita: „Podřipsko“ - Libkovice pod Řípem čp. 87.( Od 21.7.2011 - snížení kupní ceny na částku 1490000,-Kč.)
Prodávaná nemovitost se nachází v lokalitě „Podřipsko“, situovaná v okrajové zastavěné části obce v Libkovicích pod Řípem, cca. 40 km od Prahy a 4 km od Řípu.
K domku dále přináleží prosluněná zahrada,v mírném svahu, orientována k jihu, osázená vinnou révou, švestkami, jabloněmi, třešněmi a smrky, o rozloze 28 arů. Od severu je lemována skálou z opuky, která spolu s kostelní věží tvoří dominantu obce. Zahrada nabízí krásný výhled do krajiny kolem Řípu. Je vhodná k odpočinku, k zahrádkářské činnosti,případně k výstavbě solárních panelů, včetně chování drobného zvířectva.
Rodinný domek je napojen na místní inženýrskou síť – kanalizace, elektřina, plyn, studená voda, telefonní přípojka, která byla vybudována před 16-ti lety.Z tohoto období je provedena i rekonstrukce odpadů v domě.V současné době obec provádí kompletní rekonstrukci místní komunikace vedoucí k domku.
Dům má přízemí o dvou místnostech, dále chodby, verandy, koupelny a vestavěnou spíž. V patře jsou též dvě místnosti, dále chodba a dveře vedoucí na horní část verandy.
V zadní hospodářské části domu se nachází nepoužívaný chlév, špýchar a v terénu (skále) je vybudován sklep ve tvaru „L“ o rozměrech 4 a 3 m. Velmi dobrý na uskladnění brambor a zeleniny.
K příslušenství k domku dále přináleží do skály vytesaná studna o hloubce 8,40 metrů, prohloubena, vyčištěna před 20-ti lety. Studna má dva silné prameny od sz strany, s dobrou, kvalitní pitnou vodou, sloupcem vody cca. 3 m, vlastní domácí vodárnou (darlingem). Dům je napojen jednak na obecní vodovod, tak i vlastní vodovodní systém, který byl používán též i k závlaze zahrady. Zdroj vytápění je plyn z plynové přípojky obce. zastavěná plocha je 557 m2, na které se dále nachází dvě kolny, malá místnost sloužící jako dílna a stodola. Střešní části domu a celého příslušenství – stodoly a kolen jsou v dobrém stavu.
Lukrativitou prodeje nemovitosti je mimo uvedené ceny též i skutečnost, že tato se nachází v obci pod Řípem, s občanskou vybaveností - obchodem, mateřskou školkou v ulici, se dvěma restauracemi, evangelickou farností, s cca. 550-ti obyvateli. Dále s velkou zahradou s krásným výhledem do krajiny, vzdálenost cca. 37 minut od Prahy jízdy autem, (s nájezdem na dálnici ve vzdálenosti 10 km, v Roudnici nad Labem, či v Nové vsi. Lze dojíždět i do zaměstnání v Praze). Dále vzdálenost do Roudnice nad Labem 8 km, Štětí 8 km a Mělníka 12 km.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
557 m²
cena:
1.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více