Prodej pozemku 324.596 m² bez realitky

Mníšek u Liberce, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

RK NEVOLAT, NEPSAT!!!!!!!!Prodej zemědělské usedlosti, zahrady s rybníky, lesy a poli v malebné krajině v obci Stříbřec, část Mníšek, okrese JH, nacházející se v CHKO II-IV zóna.
Jedná se o soubor nemovitostí, které jsou atraktivní tím, že na sebe navazují. Zemědělská usedlost se zahradou je součástí souvislé zástavby v jižní části Mníšku.. Usedlost je ve...
RK NEVOLAT, NEPSAT!!!!!!!!Prodej zemědělské usedlosti, zahrady s rybníky, lesy a poli v malebné krajině v obci Stříbřec, část Mníšek, okrese JH, nacházející se v CHKO II-IV zóna.
Jedná se o soubor nemovitostí, které jsou atraktivní tím, že na sebe navazují. Zemědělská usedlost se zahradou je součástí souvislé zástavby v jižní části Mníšku.. Usedlost je ve svahu a tvoří uzavřený celek se dvorem uprostřed. Na obytnou část stavebně navazují původní stáje a stodola. Přes dvůr oproti stájím stavebně na stodolu navazuje polootevřený kolník, menší stáje a komory se sýpkou v půdní části. Vjezd do dvora zajištěn dvěma průjezdy vedenými stodolou a uzavřenými vjezdovými vraty. Přístup a příjezd k obytné části, která vede do návesní zástavby je veden z části po nezpevněné travnaté cestě na asfaltovou návesní komunikaci. Usedlost je jednou z nejstarších staveb sídla Mníšek. Obytná část je osazena ve svahu terénu, je přízemní, jednopodlažní bez podsklepení (jako sklep je využívána suterénní část domu), se sedlovou střechou (pálené tašky) a dispozice domu je bytová jednotka o velikosti 2+1. Vstup do obytné části z jednoduché dřevěné verandy do předsíně, ze které je přístup do kuchyně, dále přístup do pokoje. Z kuchyně se vstupuje do obývacího pokoje, jenž má samostatný vstup i z předsíně. Z předsíně je i přístup do sklepa a do komory .V kuchyni je kohout se studenou vodou, v objektu není vnitřní kanalizace, WC suché mimo obytnou část. Okna dřevěná, zdvojená, podlahy obytných místností prkenné, v předsíni dlažba, vytápění lokální na tuhá paliva – pec v kuchyni. Elektroinstalace 220/380V. Objekt je určen k celkové rekonstrukci.
Stáje (velké původní) – přízemní jednopodlažní stavba (svislé konstrukce zděné, část kamenné) nepodsklepené bez podkroví se sedlovou střechou. Stodola - přízemní jednopodlažní kamenná stavba se sedlovou střechou. Kolník –stavba vestavěná mezi objekt malých stájí a stodolu do dvora otevřená. Stáje (malé) – přízemní stavba, zděné. K dispozici 2x studna – jedna ve dvoře a druhá před štítem obytné části – z té voda vedena přípojkou do obytné části.
Tento komplex budov je na parcele o rozloze 1.615 m2. K tomuto přiléhá zahrada o velikosti 1.259 m2 + pozemky ostatní plochy o výměře 1.005 m2. a navazuje pozemek vedený jako orná půda o velikosti cca 10.001 m2. Dále je předmětem prodeje 5 rybníků o různých velikostech (50.868 m2, 16.520 m2, 9.441 m2, 9440 m2, 4.478 m2). a také zemědělské pozemky o celkové rozloze 18 ha,.
Další pozemky jsou vedené jako A)ostatní plocha – hospodářsky nevyužitelná a jsou o velikosti 2.613 m2 , B)pozemky ostatní plochy – komunikace jsou o velikosti 5.987 m2, C) pozemky koryt toků jsou o velikosti 757 m2.
Dále jsou zde lesní pozemky včetně lesních porostů o celkové výměře cca 3,5 ha.
Vzhledem k tomu, že lesy, rybníky, orná půda i stavení na sebe navazují, je tento komplex velice vhodný k investičnímu záměru, např. na farmu nebo pro zemědělské a chovatelské účely. (Viz mapa) RK NEVOLAT, NEPSAT !!!!!!

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
324.596 m²
cena:
15.450.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více