Pronájem bytu 4+1, 135 m² bez realitky

Klánovická, Praha - Hloubětín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu celé patro - velký 3+1+ veranda ve vilce v Praze 9 - Klánovicích. Byt je zcela zařízen např. sporák, myčka nádobí, chladnička, odsavač par, pračka, nábytek, koberce, v koupelně je vana. Byt je vybeven lůžkovinami, ručníky, nádobím, příbory.... TV digi i sat. (Internet WiFi za poplatek). V pokojích dubové parkety, kuchyni lino, jinde dlažba. Dům je...
Pronajmu celé patro - velký 3+1+ veranda ve vilce v Praze 9 - Klánovicích. Byt je zcela zařízen např. sporák, myčka nádobí, chladnička, odsavač par, pračka, nábytek, koberce, v koupelně je vana. Byt je vybeven lůžkovinami, ručníky, nádobím, příbory.... TV digi i sat. (Internet WiFi za poplatek). V pokojích dubové parkety, kuchyni lino, jinde dlažba. Dům je cihlový.
Veškerý nábytek i vybavení je nové. Volný je ihned a
minimální doba nájmu je 12 měsíců. Parkování na zahradě. Nájemné 12 000,-Kč + zálohy na provoz 3 000.-Kč (vyúčtování dle skutečné spotřeby) + kauce 12 000,-.
zobrazit celý popis
For rent: A quiet, comfortable, fully equipped apartment with 3 rooms, a bathroom, a porch and a kitchen in a family house Prague 9 Klánovice. The apartment is fully equipped, including all blankets and sheeting, towels etc. The kitchen has a gas stove, a dishwasher, wash machine, cooker hood, all necessary dishes, cutlery etc. The bath has a tube. A digital and satellite TV set (WiFi Internet...
For rent: A quiet, comfortable, fully equipped apartment with 3 rooms, a bathroom, a porch and a kitchen in a family house Prague 9 Klánovice. The apartment is fully equipped, including all blankets and sheeting, towels etc. The kitchen has a gas stove, a dishwasher, wash machine, cooker hood, all necessary dishes, cutlery etc. The bath has a tube. A digital and satellite TV set (WiFi Internet for charge). All furniture and equipment are new. The floors in the rooms are covered by parquet; the floor in kitchen by linoleum, all other floors with tiles. The house is build of bricks. Parking in the garden.

The apartment is free starting immediately min. rent time 12 months. The hire cost 12 000,-Kč/month + 3 000,- Kč/month service + deposit 12 000,- Kč.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
135 m²
cena:
12.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více