Prodej pozemku 1.732 m² bez realitky

Kořenovská, Liberec - Vratislavice nad Nisou, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Možnost ihned stavět, letos bydlet! Prodám slunný stavební pozemek 1732 m2 ve Vratislavicích nad Nisou, ul. Kořenovská/Pekelská. Výborná dostupnost do Liberce (tram 5min, vlak). Parcela je jiho-západní orientace, mírně svažitá k potůčku. Sousedí s veřejnou komunikací, bez věcných břemen. Pozemek je suchý od-drenážovaný s hotovým odvodem dešťové vody a přepad z...
Možnost ihned stavět, letos bydlet! Prodám slunný stavební pozemek 1732 m2 ve Vratislavicích nad Nisou, ul. Kořenovská/Pekelská. Výborná dostupnost do Liberce (tram 5min, vlak). Parcela je jiho-západní orientace, mírně svažitá k potůčku. Sousedí s veřejnou komunikací, bez věcných břemen. Pozemek je suchý od-drenážovaný s hotovým odvodem dešťové vody a přepad z ČOV. Pozemek má přípojku elektřiny, voda na hranici pozemku, vlastní vrtanou studnu (30m) s pitnou vodou! Je vybudována základová deska pro RD s kanalizací, zemní registr (pro energeticky pasivní dům) a opěrné zdi. 2/3 pozemku jsou kultivovány - trávník, záhony, plot, rozvod el. po zahradě,kompost, vzrostlé stromy. Pozemkem ve spodní části protéká potok se pstruhy (malý, povodněmi neohrožující).
Je vydáno stavební povolení pro stavbu RD s garážovým stáním, ČOV a studny. Součástí parcely je projekt na rodinný dům 2 NP. Je možné ihned stavět! V případě zájmu kupujícího prodávající provede dodání dřevostvby RD v 2012 dle dohody - na požádání mohu zaslat nezávaznou nabídku ceny.
Na pozemku stojí uzamykatelná stavební bouda 4x3,5m.
Nádherné klima, v okolí pouze rodinné domy a příroda. Cena k jednání 1.690.000 Kč. Tel +420 724 834 919
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.732 m²
cena:
1.690.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více