Prodej domu Ostatní bez realitky

Račice, Nové Město na Moravě, Kraj Vysočina

1.995.000 Kč

Popis

Prodám velký rodinný dům v středu malé klidné obce v Račicích u Bobrové - 10km od Nového Města na Moravě. Zastavěná plocha s nádvořím 1411m2. Uzavřený dvůr 762m2. Obytný dům je vhodný k okamžitému nastěhování, využitelný k trvalému bydlení (dvougenerační dům) a podnikání, popřípadě hospodaření. Dům, stodola i dvůr nabízí velké skladovací prostory.Domovní budova je v přízemí rozdělena na dvě samostatné bytové jednotky. Jeden byt má vchod z předzahrádky směřující na jih. Kolem předzahrádky je nový kamenný taras. Okna místností směřují na jih směrem do obce. Druhý byt má vchod ze dvora, okna směřují na jih, západ a okno z kuchyně do dvora. Byty jsou propojeny chodbou, ze které vede schodiště na rozsáhlou dvoupatrovou půdu.
1.byt 2+1: vstupní chodba ze dvora, předsíň,schodiště do sklepa z předsíně, koupelna s vanou,samostatné WC, obytná velká kuchyň s kamny na tuhá paliva, 2x pokoj.Tento byt je částečně podsklepený.
2. byt 2 3+1: vstupní chodba z předzahrádky a také dalším samostatným vchodem ze dvora, z chodby schodiště na půdu, koupelna s vanou,samostatné WC, prostorná komora, obytná kuchyň s kamny, 2x pokoj s okny do předzahrádky, další velká místnost s oknem do dvora a sklad s oknem do dvora.
Půda je rozdělena do dvou pater, je velmi prostorná a nabízí možnost vybudování podkrovních místností v obou patrech půdy. Střecha tašková ve velmi dobrém stavu.
Objekt je napojen na inženýrské sítě: elektřina, voda, kanalizace, před domem je přípojka na plyn. V současnosti lokální vytápění na tuhá paliva. Objekt možno využít k bydlení s podnikáním.
Voda: Zdroj pitné vody dálkový vodovod. Na dvoře blízko vchodu do domu je také studna.
Odpad: Kanalizační přípojka, jímka na dvoře.
Elektřina: 400V
Garáž /dílna 7,30 x 6,30 m
Má pouze jedny vrata pro vjezd pro jedno auto, ale po výměně vrat nabízí dostatek prostoru pro zaparkování dvou aut. Nad garáží je prostorná půda, kterou lze využít jako skladní prostor.
Stodola 27,9 x 10,76 m
Střecha dobrá, stodola nabízí dostatek prostoru pro uskladnění věcí a ochranu před deštěm. Stodola je vhodná pro chov hospodářských zvířat. Pod stodolou je v jedné části prostorný sklep, který se kdysi využíval pro skladování brambor.
Zahrada - Po dohodě možnost odkoupení zahrady za stodolou.
Doprava: Autobus, 10 spojů denně.


Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 155868
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Ostatní
Plocha 640 m²
Cena: 1.995.000 Kč Chci hypotéku
Město: Nové Město na Moravě
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 834

Aktivních inzerátů
bez provize

9 323

Realizovaných obchodů
tento rok

448 711 308 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

1.995.000 Kč