Prodej pozemku 11.316 m² bez realitky

Bratronice u Kladna, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pozemek (11 316 m2) na zalesněném pahorku křivoklátských lesů. Neobvyklé místo pro vybudování letního sídla, Genius loci samotného místa, na kterém se před 2000 lety nacházelo keltské opidum.

Pozemek s dvěma zděnými chatami - (elektřina a voda přivedena) (vedenými v obci bratronice č.e. 178 a č.p. 3) - možno přestavby, nebo postavení budovy na trvalé bydlení + 2...
Pozemek (11 316 m2) na zalesněném pahorku křivoklátských lesů. Neobvyklé místo pro vybudování letního sídla, Genius loci samotného místa, na kterém se před 2000 lety nacházelo keltské opidum.

Pozemek s dvěma zděnými chatami - (elektřina a voda přivedena) (vedenými v obci bratronice č.e. 178 a č.p. 3) - možno přestavby, nebo postavení budovy na trvalé bydlení + 2 garáže a 2 kůlny (chatky na nářadí apod.), vlastní příjezdová cesta cca 8000 m2 zalesněno, 3000m2 zahrada (louka)

15 Km od hranice Prahy, 2 Km na přípojku na dálnici (Velká Dobrá) cca 25 min cesty autem do Prahy. Pozemek se nachází v Křivoklátských lesích v chráněné krajiné oblasti. V blízkosti Křivoklát, Karlštejn, Berounka. V obci Horní Bezděkov cca 2 Km od pozemku Golfové hřiště viz http://www.golfbotanika.cz/index.asp?menu=716
V těsném sousedství pozemku - Křivoklátský letohrádek viz http://www.dumabyt.cz/rubriky/dum/navsteva-v-dome/krivoklatsky-letohradek_14888.html není tedy problém s výstavbou budovi pro trvalé bydlení na nabízeném pozemku.

Nabízí se ojedinělý pozemek v blízkosti Prahy, kde je možné postavit sídlo k trvalému bydlení v naprostém klidu v křivoklátských lesích s pozemkem 11 316m2 s dostupností na kraj prahy za 20 min.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
11.316 m²
cena:
2.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více