Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Novosadský dvůr, Nové Sady u Olomouce, Olomoucký kraj

6.350 Kč + 550 Kč

Popis

Pracovnici RK - nevolejte mi prosim!

Nabízím pronájem bytu zkolaudovaného na podzim roku 2011 ve 2. np. projektu Novosadský dvůr. Byt má následující dispozici - pokoj + kuchyňský kout (20,2 m2), předsíň (3,49 m2), koupelna + WC (2,71 m2), balkón (4,5 m2) a sklep (2 m2). Výhled na nedalekou řeku Moravu a prakticky absoltuní soukromí zaručeno. Nedaleko domu se nachází zastávka autobusu U Učiliště, supermarkety (Albert, Penny), mateřská a základní škola. Docházková vzdálenost do centra - 10 min. Nově vybudovaná tramvajová trať do centra přes obchodní centrum Šantovka, které je dosažitelné rovněž stezkou podél Moravy (cyklo + brusle).

ZAŘÍZENÍ

Byt je zařízen kuchyňskou linkou (německá NOBILIA, spotřebiče GORENJE), v koupelně jsou pak zařizovací předměty RAKO a KOLO. V pokoji položena kvalitní plovoucí podlaha MEISTER, v předsíni a koupelně dlažba. V bytě instalována zásuvka na internet od fa Fofrnet (případné připojení si hradí nájemník sám), samozřejmostí je pak přípojka na pračku. K dispozici je pak i dostatek parkovacích míst buďto přímo před domem a nebo ve dvoře.

POPLATKY

Poplatky zahrnují zálohu na vodu, dále pak úklid a osvětlení společných prostor a používání výtahu. Elektřinu si nájemník hradí sám. Vytápění bytu je zajištěno přímotopem. Orientace na jih, zástavba ve vnitrobloku a zateplení snižují náklady na topení na minimum.

KAUCE

Spolu s prvním nájemným je splatná je i kauce ve výši jednoho nájemného.

PROHLÍDKA

Prohlídka bytu je po dohodě termínu samozřejmě možná a to pouze pro koncového nájemníka, ne pro pracovníky realitních kanceláří (viz poznámka dole). V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat, Vaše dotazy rád zodpovím.

POZNÁMKA PRO PRACOVNÍKY RK

Vážení pracovnící realitních kanceláří, jak už název tohoto serveru napovídá, nekontaktujte mne prosím s dotazy, zda-li můžete tuto nabídku zahrnout do Vaší nabídky, ztrácíte tak čas Váš i můj. Kdybych chtěl hledat nájemníka prostřednictvím RK, jistě bych tak už dávno učinil. ;-)

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 164622
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 1+kk
Plocha 31 m²
Cena: 6.350 Kč
Poplatky: 550 Kč
Město: Olomouc
Městská část: Nové Sady u Olomouce
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ano
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

8 583

Aktivních inzerátů
bez provize

11 899

Realizovaných obchodů
tento rok

583 196 042 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem bytu 1+kk bez realitky

6.350 Kč + 550 Kč