Pronájem kanceláře 29 m² bez realitky

Geologická, Praha - Hlubočepy

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Velmi zajímavé kancelářské prostory k pronájmu. Nabízené kancelářské prostory jsou, světlé a vzdušné, zasíťované infrastrukturou. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst a dobrá dostupnost včetně non-stop recepční služby. Kanceláře se nacházejí na nyní velmi dostupném Barrandově a jsou ihned volné. Platit je možno v Kč i v Euro. Služby se platí...
Velmi zajímavé kancelářské prostory k pronájmu. Nabízené kancelářské prostory jsou, světlé a vzdušné, zasíťované infrastrukturou. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst a dobrá dostupnost včetně non-stop recepční služby. Kanceláře se nacházejí na nyní velmi dostupném Barrandově a jsou ihned volné. Platit je možno v Kč i v Euro. Služby se platí zálohově, vyúčtování se provádí 1-2x ročně.
Budova má kvalitní optické připojení k internetu, které lze sjednat u místního poskytovatele sídlícího přímo v objektu a zajišťujícího nepřetržitý servis a dohled. Každý nájemník může volit parametry připojení dle svých aktuálních potřeb. V lokalitě je možno využít řadu nadstandardních služeb IT – například pronájem virtuálních serverů, či umístění serverů nájemníků v klimatizovaných serverovnách s profesionálním dohledem 24 hodin denně
V rámci budovy nabízíme outsourcing správy IT a cenově zajímavé volání přes internet (VoIP). V budovách je i velmi kvalitní a cenově dostupná tiskárna, jsou nabízeny služby výzkumu trhu, ekonomické a právní poradenství, účetnictví, call centrum, apod.
Kamerový systém monitorující okolí obou budov, prakticky vylučující nepříjemné škody na majetku.

Denní dovoz pošty do recepce pro všechny nájemníky, rozdělení do firemních přihrádek Společná recepce může převzít od nájemníků po dohodě řadu služeb, které jim odlehčí v běžné, rutinní činnosti Služba v recepci 24 hodin denně umožňující bezproblémové dodávky pošty a zboží a flexibilní návštěvu pronajatých prostor.

Možnost pronájmu několika typů zasedacích místností s výhodnějšími cenami pro stálé nájemníky

Nájemníci s delší dobou nájmu mají přednost při potřebném rozšíření kancelářských prostor

V recepci jsou automaty na teplé nápoje.

Firmy jsou prezentovány v recepci, na vstupních dveřích a podle zájmu i na venkovním poutači.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
29 m²
cena:
6.380 Kč
poplatky:
4.060 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více