Prodej domu Ostatní bez realitky

Nové Heřminovy, Moravskoslezský kraj

3.300.000 Kč

Popis

Předmětem prodeje je areál občanské vybavenosti „bývalého plicního sanatoria a později LDN” včetně součástí na vlastních pozemcích o celkové výměře 24.880 m2. Areál se nachází na okraji lesa, v severozápadní nezastavěné části okraje obce Kunov. Jedná se o obec cca 2,5 km vzdálenou od obce Nové Heřminovy, kde se nachází základní občansko-obchodní infrastruktura s dopravním napojením na město Bruntál či Krnov. Dle územního plánu obce Bruntál, část Kunov se jedná o oblast funkčního využití ploch funkčního typu OV- občanská vybavenost. Jedná se o stavby převažující jako veřejná vybavenost. Areál se nachází cca ve vzdálenosti 350 m od řeky Opavy, ale vzhledem k umístění na vyvýšeném území nebyl areál zatopen záplavami. Plánovaná záchytná protipovodňová nádrž „Nové Heřminovy” bude dle mapy územní studie odboru životního prostředí Města Bruntál svým jezerem vzdálena od areálu cca 2 km.
Areál tvoří 3 objekty - objekt bývalého plicního sanatoria a později LDN č.p. 70 a objekt dílen s garáží, oba objekty jsou na vlastních pozemcích, třetím objektem je ČOV na cizích pozemcích. Součástmi jsou venkovní úpravy: přípojky vody, vrtaná studna s přečerpávající stanicí a vodojem na cizím pozemku, studna kopaná, přípojka kanalizace do vlastní ČOV, zpevněné plochy, venkovní schody a
porosty. Areál je napojen na inženýrské sítě - elektro, vodovod z vlastní studny, kanalizaci do vlastní ČOV (výstavba v roce 1990) a telefon. V roce 2006 byla provedena výměna vodovodní přípojky z vodojemu do areálu. Areál je v současnosti nevyužívaný. Na objekt je zpracována studie pro dva způsoby využití - rekreační nebo domov pro seniory.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 172867
Dispozice: Ostatní
Plocha: 2.820 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 3.300.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Nové Heřminovy
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Nevybavený
Podlaží: 4
Balkón: Ano
Terasa: Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 521

Aktivních inzerátů
bez provize

9 647

Realizovaných obchodů
tento rok

570 955 859 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

3.300.000 Kč