Prodej pozemku bez realitky

Jáchymovská, Praha - Řeporyje

https://www.bezrealitky.cz/id/173999
Prodej pozemku 2.300 m² bez realitky, Jáchymovská, Praha - Řeporyje, hlavní foto
Cena:
21.500.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Zasíťovaný pozemek s možností prakticky ihned stavět na celkové ploše 40 x58m2, (očekávaná cena 8950,- /m2 netto) . Pozemek v mírné jižní stráni, území čistě obytné OB B umožňuje zastavěnost 30% HPP z celkové plochy. Sítě (kanal., voda, plyn, el.) vyvedeny do 11 m od hranic pozemku s možností napojení dle konkrétního projektu. Výborná dopravní dostupnost, 3 min...
Zasíťovaný pozemek s možností prakticky ihned stavět na celkové ploše 40 x58m2, (očekávaná cena 8950,- /m2 netto) . Pozemek v mírné jižní stráni, území čistě obytné OB B umožňuje zastavěnost 30% HPP z celkové plochy. Sítě (kanal., voda, plyn, el.) vyvedeny do 11 m od hranic pozemku s možností napojení dle konkrétního projektu. Výborná dopravní dostupnost, 3 min na výpadovku na Plzeň. relativně klidné místo se schváleným, byť propadlým ÚR s ohledem na nové možnosti přístupu na pozemek v plně zastavěné části obce rodinnými domky, v blízkosti školy, restaurací, obchodů, sokolovny s tenisovými kurty a úplnou městskou infrastrukturou.
zobrazit celý popis
Fully integrated area composed by six uinits totally of 2300 m2 at the mild south slope to be developed for family house or a doublehous. All connections to water, gass, electricity etc. already built directly at this private territory. This single area to be sold is in victimity to the underground station Lužiny (5 mins), 12 mins ride to the Pague Airport Ruzyně and is 3 mins of drive to...
Fully integrated area composed by six uinits totally of 2300 m2 at the mild south slope to be developed for family house or a doublehous. All connections to water, gass, electricity etc. already built directly at this private territory. This single area to be sold is in victimity to the underground station Lužiny (5 mins), 12 mins ride to the Pague Airport Ruzyně and is 3 mins of drive to the highway exit to the West. All area is sepparable to smaller units if needed. The square price per m2 is to be no less than 8,950,- Kč/m2, plus taxation 4%.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
173999
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
2.300 m²
cena:
21.500.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více