Pronájem bytu 2+1, 54 m² bez realitky

Lublinská, Praha - Troja

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt v Praze 8, ulice Lublinská (panelový dům). Byt je částečně zařízen (základní nábytek, pračka, lednička), ale v případě požadavku mohu zajistit odvoz vybavení a poskytnout byt zcela prázdný. Velikost bytu 2 + 1, 54 m2, byt má samostatnou lodžii a uzamykatelnou sklepní kóji na patře. Byt i kóje se nachází na 6. patře domu se 2...
Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt v Praze 8, ulice Lublinská (panelový dům). Byt je částečně zařízen (základní nábytek, pračka, lednička), ale v případě požadavku mohu zajistit odvoz vybavení a poskytnout byt zcela prázdný. Velikost bytu 2 + 1, 54 m2, byt má samostatnou lodžii a uzamykatelnou sklepní kóji na patře. Byt i kóje se nachází na 6. patře domu se 2 výtahy.
Jádro tvoří sádrokarton s obkladem. Byt je částečně po rekonstrukci - nové podlahy, stoupačky, plastová okna.
Okolí poměrně pěkné, přímo před domem se nachází obchod, kousek od domu menší lesík průchozí k botanické a dále zoologické zahradě (přes lávku dále Stromovka).
Dostupnost do centra dobrá - zastávka busu cca 3 minuty volné chůze od domu, na metro Kobylisy je to busem 3 stanice. Pronájem možný po dohodě ihned.
zobrazit celý popis
The offer of an apartment in Prague 8, Lublinská street (block of flats). The apartment is partially furnished (basic furniture, washing machine, refrigerator), but I can ensure transport of facilities and provide completely empty apartment, if required. The size of the flat is 2 + 1, 54 m2. Apartment has a separate balcony, and a lockable cellar on the floor. The apartment and the cellar are...
The offer of an apartment in Prague 8, Lublinská street (block of flats). The apartment is partially furnished (basic furniture, washing machine, refrigerator), but I can ensure transport of facilities and provide completely empty apartment, if required. The size of the flat is 2 + 1, 54 m2. Apartment has a separate balcony, and a lockable cellar on the floor. The apartment and the cellar are located on the 6th floor (house with 2 lifts). The apartment is partly reconstructed - new floors, risers, plastic windows.
Surroundings is quite nice, shop is located directly in front of the house, close to the house there is a small forest and botanical and zoological gardens (over footbridge further Stromovka).
Good access to the center - bus stop about 3 minutes walk from the house, the metro Kobylisy is third bus station. Rental is possible immediately after the agreement.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
54 m²
cena:
7.500 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
6
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více