Prodej domu 300 m² bez realitky

Bedřichov u Jablonce nad Nisou, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pozemek je 2750 m2, stavební, lze na něm dle regulativů obce stavět. Naopak okolní louky jsou dle územního plánu a záměru CHKO nezastavitelné. Chalupa samotná má k využití cca 300m2. Celkovou rekonstrukcí prošla 2000 – 2002. Je obývaná trvale. Příjezdová komunikace se v zimě udržuje, takže se uklízí pouze zpevněná stání před domem. Ne všechny prostory jsou...
Pozemek je 2750 m2, stavební, lze na něm dle regulativů obce stavět. Naopak okolní louky jsou dle územního plánu a záměru CHKO nezastavitelné. Chalupa samotná má k využití cca 300m2. Celkovou rekonstrukcí prošla 2000 – 2002. Je obývaná trvale. Příjezdová komunikace se v zimě udržuje, takže se uklízí pouze zpevněná stání před domem. Ne všechny prostory jsou stavebně zařízeny, takže je možnost úpravy dle vlastních potřeb a vkusu. Také ateliér samotný (zcela nová přístavba 2007) je konstruován tak aby se dal využít pro potřebu bydlení nebo ubytování. Topení je ústřední s poloautomatickým kotlem na pelety. Kromě toho jsou v objektu dvoje krbová kamna. Zdroj vody je z vrtané studny hl. 15m. Internet – Adsl pevné připojení. Cena nemovitosti je 8,5 mil. Kč Lyžařské vleky cca 400m po vrstevnici, běžkařské stopy cca 100m.
Pro další rozvoj existuje architektonická studie samostatné přístavby nového „ateliéru“ od Arch. Rajniše o zastavěné ploše cca 275 m2. Přízemí, 1.patro a podkroví cca750m2, která byla konzultována a písemně schválená CHKO. Na tuto novou přístavbu je vydáno stavebním úřadem územní rozhodnutí.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+kk
plocha:
300 m²
cena:
7.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více