Prodej domu Ostatní bez realitky

Spojenců, Děčín - Boletice nad Labem, Ústecký kraj

1.990.000 Kč

Popis

Prodej třígeneračního či nájemního domu 3 x 3+1 s možností využití k podnikání v klidové zóně Děčín - Boletice (v okolí žádní nepřizpůsobiví).
Dům se nachází v hezkém prostředí, plném zeleně, poblíž Labe v nezátopové oblasti. Náleží k němu zahrada (722 m2), venkovní garáž a dílna.
Byty v jednotlivých poschodích mají podobnou dispozici: vstupní prostor před bytem, chodbu, z níž je přístup do kuchyně s jídelnou a koupelny s vanou a WC. Dále pak do dětského pokoje resp. pracovny a obývacího pokoje, odkud je vchod do ložnice. Ve druhém patře jsou útulné podkrovní místnosti.V prvním patřejsou v obývacím pokoji krbová kamna. V přízemím bytě je v současné době prodejna galanterie (bez stavebních úprav).
K dispozici je prostorná a suchá půda. Podsklepení domu tvoří nyní dva sklady na uhlí a dřevo, místnosti s kotlem na uhlí a kotlem na zemní plyn. Jeho využití je však variabilní.
Dům je v dobrém technickém stavu, rekonstrukce proběhla v r. 1991 (elektřina, voda, kanalizace s napojením na ČOV, ústřední topení – tuhá paliva a zemní plyn) a 2006 (střecha – kanadská šindel). Prodej je vč. částečného vybavení (úplné vyklizení po dohodě). Důvod prodeje: stěhování majitelů. RK NEVOLAT. Pouze přímý zájemci. Tel. 606562184 p.Pechancová, 734765202 zástupce p.Dudka

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 179485
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Ostatní
Plocha 100 m²
Cena: 1.990.000 Kč Chci hypotéku
Město: Děčín
Městská část: Boletice nad Labem
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 836

Aktivních inzerátů
bez provize

9 312

Realizovaných obchodů
tento rok

447 961 008 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

1.990.000 Kč