Prodej domu 530 m² bez realitky

Krásný Les, Petrovice - Krásný Les v Krušných horách, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům v obci Krásný Les v Krušných horách, na hranicích se SRN 100km od Prahy a 35km od Drážďan.

Dům leží v centru obce. Jedná o rozsáhlý historický objekt po částečné rekonstrukci. Zkoulaudováno je 10 pokojů s celkovou kapacitou 20 ubytovacích míst, 5 WC a 5 sprchových koutů, společenská místnost, malá kuchyň, garáž a kancelář. Celková zastavěná plocha je...
Dům v obci Krásný Les v Krušných horách, na hranicích se SRN 100km od Prahy a 35km od Drážďan.

Dům leží v centru obce. Jedná o rozsáhlý historický objekt po částečné rekonstrukci. Zkoulaudováno je 10 pokojů s celkovou kapacitou 20 ubytovacích míst, 5 WC a 5 sprchových koutů, společenská místnost, malá kuchyň, garáž a kancelář. Celková zastavěná plocha je cca 800 m2. Objekt má 2 nadzemní podlaží. Zadní trakt je připraven na kolaudaci restaurace s kapacitou 35 míst. Dále jsou zde velké vedlejší prostory vč. divadelního sálu s kapacitou 250 lidí a bytové jednotky 1+1. Tyto zadní prostory neprošly celkovou rekonstrukcí. Pozemek je cca 2000m2 ohraničený částečně pstruhovým potokem. Část pozemku je vyasfaltovaná, část je travnatá. Objekt je napojen na veřejný vodovod, budova má vlastní studánku a vlastní ČOV s kapacitou 40 – 100 osob. Topení je možné plynem i tuhými palivy – celkem 3 kotle.

Je to malá obec ve východních Krušných horách, na hřebenu hor v n.v. 750m. Leží na tzv. krušnohorské magistrále (cyklistická, turistická i lyžařská trasa využívána turisty z ČR i SRN). Lyžařské středisko Telnice je vzdáleno 3km. Pozue 4km od sjezdu z dálnice D8.
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
530 m²
cena:
1.750.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více