Pronájem bytu 2+kk, 60 m² bez realitky

Fryčovická, Praha - Letňany

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme moderně zařízený byt 2+kk v Praze 9 Letňanech k dlouhodobému pronájmu (min. jeden rok). Byt je umístněn přímo na zastávce Fryčovická, 3 min. autobusem od metra C Letňany, 10-15 min. autobusem od metra B (Vysočanská, Palmovka) s velice dobrou dopravní dostupností a výbornou občanskou vybaveností. Byt je orientován na jih s velkými francouzskými okny; je...
Nabízíme moderně zařízený byt 2+kk v Praze 9 Letňanech k dlouhodobému pronájmu (min. jeden rok). Byt je umístněn přímo na zastávce Fryčovická, 3 min. autobusem od metra C Letňany, 10-15 min. autobusem od metra B (Vysočanská, Palmovka) s velice dobrou dopravní dostupností a výbornou občanskou vybaveností. Byt je orientován na jih s velkými francouzskými okny; je celoročně příjemně prosvětlený a teplý. Je kompletně zařízený včetně kuchyňské linky se spotřebiči, pračky, vestavěných skříní (šatna, předsíň), rozkládací pohovky a postele v ložnici (160cm x 200cm). V místnostech jsou plovoucí podlahy; v koupelně, na záchodě a v předsíni je dlažba, na plastových oknech jsou namontovány žaluzie.

Byt má samostatný ohřev teplé vody a samostatné přímotopové elektrické (akumulační) vytápění s nastavitelnou teplotou v jednotlivých pokojích a v koupelně. V obývacím pokoji je možnost připojení digitální kabelové televize a internetu.

Poplatky za služby spojené s užívaním bytu (nevyúčtovatelné) a zálohové platby na vodu (500,- CZK vyúčtovatelné) jsou placeny současně s nájemným, elektroměr je přepsán na nájemníka.

Více info a fotek na: http://ubytko.srdiecko.net

V případě zájmu pište na e-mailovou adresu: peter.toth@amdocs.com.
zobrazit celý popis
Fully furnished high standard apartment 2+kk in Prague 9 Letňany is offered for long term rent (at least one year). The apartment is situated on the ninth floor near the bus stop Fryčovická, 3 min. far by bus from the C subway station Letňany, 10-15 min. far by bus from subway stations B (Vysočanská, Palmovka) with very good traffic accessibility and excellent civic amenities. Apartment is...
Fully furnished high standard apartment 2+kk in Prague 9 Letňany is offered for long term rent (at least one year). The apartment is situated on the ninth floor near the bus stop Fryčovická, 3 min. far by bus from the C subway station Letňany, 10-15 min. far by bus from subway stations B (Vysočanská, Palmovka) with very good traffic accessibility and excellent civic amenities. Apartment is south oriented with big French windows; it is pleasantly bright and warm the whole year. Well proportioned open plan modern kitchen is completely equipped with appliances furthermore the apartment is equipped with washing machine, built in cabinets (walk-in wardrobe, entrance hall), folding couch and bed in the bedroom (160cm x 200cm). Well sized living room and bedroom floors are covered with laminate parquet, entrance hall, bathroom and separated toilet are covered with tiles. Each window in the apartment is louvered.

Apartment has individual electric water heating and independent electric heating with separated temperature adjustment in each room and bathroom. In the living room there is a possibility to have a digital cable TV and a high speed internet connection.

Charges include common charge for the apartment usage and advances for the water usage (500,- CZK) and they are paid together with the rent on a monthly basis. Electricity is paid directly by the tenant to the distributor.

For more info and photos visit: http://ubytko.srdiecko.net

In case of interest please send a mail to: peter.toth@amdocs.com.

The apartment is available as from 01/08/2012.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
60 m²
cena:
10.500 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
9
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více