Prodej pozemku 3.753 m² bez realitky

Blansko, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej stavebních pozemků v k.ú. Blansko, Blansko-Písečná.
Prodám stavební pozemky, které jsou součástí plochy určené územním plánem Města Blanska, jako územní rezervy ,,R 8 "
,,Na Pískách" s funkční využitím pro individuální bydlení RD městského typu. Jedná se sice o tři pozemky, které ovšem tvoří dva souvislé, oddělené pásy rozměrů cca 10x176 m a 10...
Prodej stavebních pozemků v k.ú. Blansko, Blansko-Písečná.
Prodám stavební pozemky, které jsou součástí plochy určené územním plánem Města Blanska, jako územní rezervy ,,R 8 "
,,Na Pískách" s funkční využitím pro individuální bydlení RD městského typu. Jedná se sice o tři pozemky, které ovšem tvoří dva souvislé, oddělené pásy rozměrů cca 10x176 m a 10 x1993 m s výměrami 1176 m2 a 1993 m2 (1825+168). Pozemky jsou situovány v blízkosti lesa nad obytným souborem,,Písečná při veřejné, účelové komunikaci a zásobovacím vodovodním řadu DN 200, který při okraji pozemků prochází. Lokalita patří mezi nejvýše sitouvané zastavitelné pozemky k.ú. Blansko s nadmořskou výškou 340 až 360 m.n.m. Bpv. s výbornými klimatickými a atmosferickými podmínkami bez emisí,inverzí.
Pozemky jsou dle ÚP součástí jediné lokality hlavního směru rozvoje města s individuálním bydlením v RD městského typu a výstavby tzv.,,na zelené louce". Lokalita nevyžaduje plynofikaci a vzhledem ke své prioritě je určena především pro realizaci nízkoenergetických a pasivních RD s temperováním tepelnými čerpadly či el.zdroji ve spojení s využitím obnovitelných zdrojů energie.
Cena pozemků při jednotlivé koupi je 550,- Kč/m2 a při koupi hromadné pak 500,- Kč/m2. Pozemky nabízím, jak fyzickým osobám, tak i developérským společnostem.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
3.753 m²
cena:
2.064.150 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více