Prodej bytu 1+1, 43 m² bez realitky

Lukášova, Praha - Žižkov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Krásný, nový, útulný a slunečný byt 1+1,43m2 s balkonem, v 3. patre, v osobním vlastnictví v Rezidenci Vítkov na Žižkově, v Lukášové ul.2. Francouzské dřevěná okna, stropy vysoké 280 cm. Byt je plně zařízen nábytkem a vybaven: ručně vyrobené dřevěné patro na spaní s úložným prostorem, kuchynská linka + spotřebiče, plně vybavená koupelna s rohovou vanou,...
Krásný, nový, útulný a slunečný byt 1+1,43m2 s balkonem, v 3. patre, v osobním vlastnictví v Rezidenci Vítkov na Žižkově, v Lukášové ul.2. Francouzské dřevěná okna, stropy vysoké 280 cm. Byt je plně zařízen nábytkem a vybaven: ručně vyrobené dřevěné patro na spaní s úložným prostorem, kuchynská linka + spotřebiče, plně vybavená koupelna s rohovou vanou, samostatné WC, v předsíni velká vestavěná šatní skříň se zrcadlem. Připojení k internetu připraveno.
Snadná dostupnost lékaře, lékárny, pošty, Obecního úřadu a veškeré služby/ Billa, obchod. zázemí ap. Výborná a rychlá dostupnost do centra-Tram Václav.nám.12min / Metro Flora, Florenc 5 min. Vhodné i pro rekreaci a korzo s psími miláčky v přilehlých parcích Vítkov a Parukářka. Parkování před domem - modrá zóna Praha 3. HYPO úvěr možný. Poslední znalecký posudek je na hodnotu 2,9 mil.
Prodej zajišťuje přímý majitel.
zobrazit celý popis
Beautiful, new, comfortable and sunny apartment 1 +1,43 m2 with a balcony, in the 3rd floor, in private ownership in the Residence Vitkov in Zizkov, in Lukasova street #2. French wooden windows, high ceilings 280 cm. The apartment is fully furnished and equipped with: handmade wooden sleeping platform with storage space, kitchen + appliances, fully equipped bathroom with bath, separate toilet, a...
Beautiful, new, comfortable and sunny apartment 1 +1,43 m2 with a balcony, in the 3rd floor, in private ownership in the Residence Vitkov in Zizkov, in Lukasova street #2. French wooden windows, high ceilings 280 cm. The apartment is fully furnished and equipped with: handmade wooden sleeping platform with storage space, kitchen + appliances, fully equipped bathroom with bath, separate toilet, a large hall built-in wardrobe with mirror. Connection plug to the Internet ready.
Easy access to doctors, pharmacies, post office, and any Municipal Services, grocery store BILLA in the building. Excellent and fast access to the center-Václav.nám.12min Tram / Subway station Flora or Florenc 5 min. Suitable for dogs - nearby are parks Vitkov and Parukarka. Parking in front of the house - blue zone Prague 3. Mortgage possible.
Direct sale by the owner.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
43 m²
cena:
2.790.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více