Inzerát již není v nabídce
Prodej domu 5+1 • 140 m² bez realitkyKašnice - Kašnice, Jihomoravský kraj
Kašnice - Kašnice, Jihomoravský krajČástečně vybavenoTato nemovitost již od 13 204 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Nabízím k prodeji nemovitost vhodnou pro rekreační i trvalé bydlení v okrajové části Klobouk.30km od Brna.Nemovitost je trvale obydlena.
Poloha objektu - řadový, s předzahrádkou, v naprostém klidu,komunikace asfalt až k objektu.Autobus 100m. V Kloboukách obchody, školy,lékař, veterinář, restaurace, autoservis,pošta apod.
Objekt: dřevěná okna i dveře,3 komíny. Polovina objektu má novou střechu, stará část je pálená taška bobrovka.Zdivo smíšené.
Orientace- na dvůr svítí cely den slunko- jižní strana.
3 bytové jednotky:
-pokoj koupelna,WC, dřevěná podlaha.Možnost dodělat kuchyň linku.
-3x pokoj, šatna nebo pokoj, nebo zvětšení kuchyně 8m2 potřeba dodělat, koupelna ,WC ,obytná kuchyň dřevěné podlahy a dřevěné trámové stropy převažují.
-pokoj, koupelna, WC,pisoár, bidet.Nově postavené,podlahové topení včetně nové střechy a izolace/dřevěné trámové stropy
-veranda 43m2 palubkový strop
jednotky jsou vnitřně propojeny a každá má vstup do atria "dvora" 300m2.Na dvoře je dřevěná garáž 37m2. Vjezd do dvora je velkými vraty.Původně byl objekt malý statek.Dále pokračuje zahrada,zde končí oplocení a dál je mírně svažitý teren kde je sad a 250 rychlerostoucích topolů.Také z této strany je možnost vjezdu na pozemek po polní cestě/v zimě /není udržovaná/.Celý pozemek je udržován v duchu starých zahrad.
Elektřina 220,380,/měď/,vodovod obecní, odpad obecní,plyn, telefon,internet, satelit vše funkční.
Před domem je sklep-haltýř. Celý objekt není podsklepen, ale je izolván.Nad celým objektem je půda,možnost půdní vestavby.Topení na plynový kotel, ohřev vody samostatný plynový kotel.
Nadmořská výška je 200m.Je to oblast vína a slivovice. Daří se zde i rostlinám ze středomoří, kivi, sekvoj...
Volný čas:Tenis kurty zdarma,v zimě kluziště, volejbal atd. Spousty cyklostezek. 10km do Němčiček kde je známý lyžařský vlek, koupaliště, bobová dráha, minigolf.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 205543 |
---|---|
Dispozice | 5+1 |
Vybaveno | Částečně |
Vlastnictví | Osobní |
Rizika | Prověřit » |
Užitná plocha | 140 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Podlaží | 1. podlaží |
Konstrukce budovy | Smíšená |
Cena za jednotku | 23 571 Kč / m2 |

Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 13 204 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.