Prodej bytu 2+1, 56 m² bez realitky

Osadní, Dolní Chodov, Karlovarský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Chodov u Karlových Varů.
Nabízíme k prodeji částečně rekonstruovaný byt v osobním vlastnictví. Dům má novou zateplenou fasádu a plastová okna, nový výtah a sedlovou střechu. Voda a kanalizace je již v plastu. Koupelna je po renovaci s praktickým stropním úložným prostorem a ventilátorem. Ložnice je vybavena kvalitní a velmi prostornou vestavěnou skříní (viz foto) v...
Chodov u Karlových Varů.
Nabízíme k prodeji částečně rekonstruovaný byt v osobním vlastnictví. Dům má novou zateplenou fasádu a plastová okna, nový výtah a sedlovou střechu. Voda a kanalizace je již v plastu. Koupelna je po renovaci s praktickým stropním úložným prostorem a ventilátorem. Ložnice je vybavena kvalitní a velmi prostornou vestavěnou skříní (viz foto) v hodnotě 30.000 Kč. Ta elegantně řeší otázku "kam s věcmi", která je v menších bytech zásadní. Parametry skříně: š. 330 v. 260 x h.70, 3 sekce, posuvné dveře, velké zrcadlo, šuplíky, uprostřed je i místo pro žehlící prkno a sušák. K bytu náleží sklepní box s policemi a k dispozici jsou dva společné sklepy s možností uložení kočárku a kol.
Plná občanská vybavenost, parkování v blízkosti domu, blízkost obchodů, večerek, kina, kulturního střediska, pošty, školky, základní a umělecké školy. Vedle domu je park. Procházky k jezírkům, nedaleká cyklistická stezka, zahrádky. Autobusová zastávka do Karlových Varů 5min pěší chůze.
Advokátní úschova kupní ceny do okamžiku vložení změny vlastníka bytu v katastru nemovitostí je možná.
zobrazit celý popis
Chodov near Karlovy Vary.
We sell partially renovated apartment in private ownership. The house has new insulated facade and windows, new elevator and a gabled roof. Water and sewer pipes are already in plastic. The bathroom was renovated with a handy overhead storage space and ventilation. The bedroom is equipped with a new quality very spacious wardrobes w. 330. 260 x h.70 with sliding doors...
Chodov near Karlovy Vary.
We sell partially renovated apartment in private ownership. The house has new insulated facade and windows, new elevator and a gabled roof. Water and sewer pipes are already in plastic. The bathroom was renovated with a handy overhead storage space and ventilation. The bedroom is equipped with a new quality very spacious wardrobes w. 330. 260 x h.70 with sliding doors and mirror (see photo). It has a cellar box with shelves and there are two common cellar with space for prams and bicycles.
Full amenities, parking near the house, proximity to shops, convenience stores, cinemas, cultural centers, post offices, kindergartens, elementary and art school. Beside the house is a park. Walks to the lakes and nearby bike path, garden. The bus stop to Karlovy Vary 5min walk.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
56 m²
cena:
439.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
5
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více