Prodej domu 11.500 m² bez realitky

Pozorka, Kladruby - Vrbice u Stříbra, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Objekt se nachází v jv části města Kladruby-část Pozorka v krásném přírodním prostředí na okraji rozsáhlého lesa. Je přízemní ve tvaru L. Pod kratší částí je zachovalý sklep se vstupní klenbou, který je možné využít pro stylové posezení a vinotéku. U objektu je jižní svah vhodný k pěstování vinné révy. Je 300 m od významného kladrubského kláštera s...
Objekt se nachází v jv části města Kladruby-část Pozorka v krásném přírodním prostředí na okraji rozsáhlého lesa. Je přízemní ve tvaru L. Pod kratší částí je zachovalý sklep se vstupní klenbou, který je možné využít pro stylové posezení a vinotéku. U objektu je jižní svah vhodný k pěstování vinné révy. Je 300 m od významného kladrubského kláštera s nádher- ným klášterním kostelem - J.B. Santini. Kousek od objektu je historický řopík, který má původní vybavení z roku 1938.
K objektu náleží pozemky o výměře cca 11.500 m2, z toho jsou 2.000 m2 pozemky stavební. U objektu se nachází rybník - 1800 m2 ,který má 3 přítoky, v současné době je napuštěný a zarybněný. Objekt vyžaduje celkovou rekonstrukci, ale výsledek bude velice příznivý z hlediska dislokace a náherné přírody. Je možné ho využít pro agroturistiku, popřípadě na bydlení v kombinaci s penzionem. Napojení na D 5 je cca 5 km, do SRN 25 km, do Plzně 25 km, do Mar. Lázní 42 km.
Golfové hřiště osmnáctijamkové 7 km, Pony farm Kladruby - jízda na koni pro děti i dospělé.
Voda - vlastní vrt a historická studna na kraji lesa. Je možnost vybudování vlastní mini ČOV s napojením do vodoteče na vlastním pozemku. Je přiveden plynovod, elektro 220 a 380 kW, 02 přípojka, internet.
Při rychlém jednání cena dohodou.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
11.500 m²
cena:
1.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více