Prodej domu Garsoniéra bez realitky

Libhošť, Moravskoslezský kraj

2.600.000 Kč

Popis

Dům prošel kompletní a citlivou renovací 80 let starého vesnického stavení. Exkluzivní klidné prostředí dodává domu na hodnotě. Tato oblast je známá pro svůj klid a rychlý dosah jak do Okresního města Nový Jičín (vzdálenost 6 km) tak i na Frýdek Místek (vzdálenost 17km)

Přízemí domu s skládá ze dvoudílné garáže a technické místnosti, která je dostatečně velká pro vytvoření druhého vchodu do podkroví. Podlahy v přízemí jsou udělány velmi odborně. Je zde 1m do hloubky udělaná drenáž, betonová vana, 10polistiren + nivelační hmota. Podlaha se může zdát jako betonová ale je připravená k položení koberců a nebo plovoucích podlah. V přízemí se nacházejí dva pokoje, vstupní chodba se schodištěm, a vstupem do velké kuchyně. Kuchyň je plně připravena s novými rozvody a vývody. Koupelna má zabudované vlastní topení v podlaze i s ventilem.
Komíny jsou vyvločkované a připravené na použití - možnosti krbu. V domě je udělaná kompletně nová voda, odpady navedené na obecní kanalizaci. Okna jsou v plastu a dům je zateplen 10 cm polystyrenem.

Podkroví domu je udělané taktéž celé nanovo. Modřínové trámy jsou nastříkané a ochráněné proti broučkům. Podlahy v podkroví jsou zvednuté a je mezi nimi prostor. Jsou zde udělány kompletní odpady elektrika i voda. Na střeše je nová krytina se zárukou 30 let.
Na rozlehlé zahradě kolem domu je i vlastní studna . Po technické stránce je tenhle dům plně obyvatelný a nachystaný k nastěhování potřebného nábytku.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 212778
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Garsoniéra
Plocha 290 m²
Cena: 2.600.000 Kč Chci hypotéku
Město: Libhošť
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 778

Aktivních inzerátů
bez provize

9 183

Realizovaných obchodů
tento rok

440 700 742 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Garsoniéra bez realitky

2.600.000 Kč