Prodej domu 418 m² bez realitky

Hrušky u Brna, Hrušky u Brna, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Řadový, přízemní, ze smíšeného zdiva, nepodsklepený rodinný dům 3 + 1 se sedlovou střechou v obci Hrušky (6 km od Slavkova u Brna). Dům je určen k rekonstrukci. Výměra 418 m2. V uzavřené dvorní části je menší přístavba RD s pultovou střechou (tato část je podsklepená) a navazující vedlejší stavba charakteru bývalého skladu a kolny. Veřejný vodovod, plyn,...
 Řadový, přízemní, ze smíšeného zdiva, nepodsklepený rodinný dům 3 + 1 se sedlovou střechou v obci Hrušky (6 km od Slavkova u Brna). Dům je určen k rekonstrukci. Výměra 418 m2. V uzavřené dvorní části je menší přístavba RD s pultovou střechou (tato část je podsklepená) a navazující vedlejší stavba charakteru bývalého skladu a kolny. Veřejný vodovod, plyn, elektrická energie, možnost napojení na veřejnou kanalizaci. Dřevěné trámové stropy, suchý záchod na dvoře. Vytápění - krbová vložka, plynové WAV. Pokoje v domě - 16 m2, 17 m2, 23 m2, kuchyně 12 m2, 2x chodba (7 m2 + 18 m2), průjezd 11,5m2.
V přístavbě RD ve dvoře sklep o rozloze 14 m2, dále místnosti dříve užívané jako prádelna, sklad apod. o rozloze cca 75 m2.
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
418 m²
cena:
1.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více