Pronájem domu 3+kk bez realitky

Kařízek, Plzeňský kraj

8.000 Kč + 1.000 Kč

Popis

Nabízím k pronájmu rodinný dům. Na domě jsou nově vyměněné okapy, je nově natřen, opraven a má plastová okna. Dále budou instalovány nové dveře do sklepa.
Dům je vybaven. V domě je WC a sprcha. Kuchyňka s elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnou troubou a lednicí. V obývací části jsou krbová kamna a sedací souprava. V ložnici jsou postele a skříně. Po dohodě je možné přidat několik kusů nábytku navíc, které jsou k dispozici.
Možnost lokálního vytápění a v celém domě je ještě elektrické topení. Dům má vlastní studnu a žumpu. Nemusí se zde platit poplatky za stočné a vodné. Okolo domu je zahrádka, prostranství k letnímu posezení a místa na stání automobilů.
Internetové připojení, signál je zde velmi dobrý. Ve vesnici je hospůdka. 1 km od místa je železniční zastávka Kařez. Zhruba 3 km jsou nájezdy na dálnici, po směru jízdy, Mýto a Cerhovice. Dům je zhruba na půli cesty Praha- Plzeň. Je zde několik autobusových linek.
Vesnicí vede cyklostezka a v zimním období zde lze jezdit na běžkách. V okolí je několik památek např.: zámky Zbiroh, Mirošov, Hořovice a Kozel, hrady Točník a Žebrák, muzea v Komárově, Rokycanech a Zbirohu, různé cyklostezky, turistické trasy, v Kařeze je Sokol, kde je možno různých sportovních aktivit.
Dále je v Kařeze, 1 km od domu, MŠ a ZŠ do 5. třídy, MŠ je i v Komárově a Zbirohu zhruba 5 km, ZŠ 1. - 9. třída je ve Zbirohu, Hořovicích, Komárově a Mýtě. V okolí dálnice je několik průmyslových zón s nabídkou pracovních míst.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 218985
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 3+kk
Plocha 70 m²
Cena: 8.000 Kč
Poplatky: 1.000 Kč
Město: Kařízek
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

7 828

Aktivních inzerátů
bez provize

9 496

Realizovaných obchodů
tento rok

456 142 386 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem domu 3+kk bez realitky

8.000 Kč + 1.000 Kč