Prodej domu 4+1 bez realitky

Zádveřice Raková, Zádveřice-Raková - Zádveřice, Zlínský kraj

2.950.000 Kč

Popis

 Jedná se o patrový,částečně podsklepený dům,umístěný uprostřed velké zahrady,ve které je mnoho ovocných stromů a okrasných dřevin,tímto je bezesporu naprostou oázou klidu a soukromí .Během posledních 3 let dům prošel postupnou rekonstrukcí.Je zde nová elektroinstalce a veškeré rozvody.Dále je zde nový kotel na tuhá paliva,který je umístěn ve sklepních prostorech.Jsou zde nové radiátory, plastová okna, nové rýny z mědi.Dům je možno vytápět také krbovými kamny,které jsou nyní umístěny v kuchyni,ale je možné tyto kamna nainstalovat prakticky do kterékoli jiné místnosti v domě. V přízemí je předsín,velká chodba,dva pokoje,koupelna,toaleta,kuchyn.V kuchyni se nachází francouzké dveře s přímým vstupem na velkou terasu se zahradním nábytkem,která je obklopena zelení.Dále pak vstup do sklepních prostor a betonové schodiště obložené mozaikou do patra,kde se nachází další dva pokoje,prostorná chodba a vstup do půdních prostor,kde je v případě zájmu možnost vybudování dalších místností.Z jednoho pokoje vedou balkonové dveře na terasu s nádherným výhledem do zeleně.Vedle domu je samostatně stojící garáž s dílnou.Na zahradě je také kůlna se zásobou dřeva. Voda je zajištěna z vlastního zdroje-studny.
Vzhledem k velikosti a dobrému rozvržení je možno část pozemku použít jako stavební místo pro další dům,popřípadě nechat část parcely vyčlenit a dále odprodat.
Naprosté soukromí a klid tento dům bezesporu předurčuje k příjemnému a romantickému bydlení a to jen kousek,cca.15 minut od rušného centra Zlína.
Při rychlém jednání možná dohoda.

K nastěhování: 1/7/2009

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 21951
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+1
Plocha 3.000 m²
Cena: 2.950.000 Kč Chci hypotéku
Město: Zádveřice-Raková
Městská část: Zádveřice
Typ vlastnictví: Ostatní
Typ budovy: Ostatní
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 836

Aktivních inzerátů
bez provize

9 456

Realizovaných obchodů
tento rok

452 660 936 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+1 bez realitky

2.950.000 Kč