Prodej bytu 3+kk, 56 m² bez realitky

K zahradě, Kačice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám atypický byt(řadový rd) se zahradou, krytým parkovacím stáním uvnitř dvora a dalším přístavkem (plocha 38m2) v blízkosti přírody a zároveň v obci, kde staví všechny rychlíky směr Praha Masarykovo nádr. Na nádraží trvá cesta cca 15min. Pod okny vede oblíbená cyklostezková a procházková trasa směr Čelechovice a Nové Strašecí(Bucek) nebo na opačnou stranu...
Prodám atypický byt(řadový rd) se zahradou, krytým parkovacím stáním uvnitř dvora a dalším přístavkem (plocha 38m2) v blízkosti přírody a zároveň v obci, kde staví všechny rychlíky směr Praha Masarykovo nádr. Na nádraží trvá cesta cca 15min. Pod okny vede oblíbená cyklostezková a procházková trasa směr Čelechovice a Nové Strašecí(Bucek) nebo na opačnou stranu Tuchlovice Srby.
Byt je dispozice 3+kk. Kuchyňský kout je umístěn v prostoru zádveří v chodbě po pravé straně s oknem. Dále dlouhou chodbou , kde je umístěn plynový kotel s ohřevem vody, vchod do koupelny s wc a šatny, se vstupuje do obývacího pokoje 4,5 x 4m, ze kterého vedou dveře do ložnice,která teď slouží jako dětský pokoj rozměry 3,5 x 3,15m. Poslední pokojíček, (původně dětský pokoj se nachází vedle kuchyňského koutu a má rozměr 3 x 2,15 m, slouží jako šatna a kočárkárna.
Neplatí se v současné době fond oprav, neboť si majitelé úpravy bytů hradí sami, jediná investice bude připojení na kanalizaci ve výhledu několika let. Nejsou společné chodby, nevytírá se:-) Jediným společným prostorem je kotelna, která je pronajata. Z čehož se hradí základní náklady domu.
Naše tříčlenná domácnost hradí 500Kč zálohy na vodu, 1800Kč plyn(ohřev vody a otop)+elektřina. Výhledově je možné byt rozšířit o sousední byt či jeho část, je předjednáno s majitelem. V obci se nachází MŠ, ZŠ 1. stupeň, pošta, obchody, restaurace. Předpokládané datum stěhování je konec února 2013. Pište buď mail xklara@seznam.cz nebo volejte 604 446 950. Pouze přímí zájemci nikoliv zprostředkovatelé. Dohoda možná!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
56 m²
cena:
950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více