Prodej bytu 3+kk bez realitky

K zahradě, Kačice, Středočeský kraj

950.000 Kč

Popis

Prodám atypický byt(řadový rd) se zahradou, krytým parkovacím stáním uvnitř dvora a dalším přístavkem (plocha 38m2) v blízkosti přírody a zároveň v obci, kde staví všechny rychlíky směr Praha Masarykovo nádr. Na nádraží trvá cesta cca 15min. Pod okny vede oblíbená cyklostezková a procházková trasa směr Čelechovice a Nové Strašecí(Bucek) nebo na opačnou stranu Tuchlovice Srby.
Byt je dispozice 3+kk. Kuchyňský kout je umístěn v prostoru zádveří v chodbě po pravé straně s oknem. Dále dlouhou chodbou , kde je umístěn plynový kotel s ohřevem vody, vchod do koupelny s wc a šatny, se vstupuje do obývacího pokoje 4,5 x 4m, ze kterého vedou dveře do ložnice,která teď slouží jako dětský pokoj rozměry 3,5 x 3,15m. Poslední pokojíček, (původně dětský pokoj se nachází vedle kuchyňského koutu a má rozměr 3 x 2,15 m, slouží jako šatna a kočárkárna.
Neplatí se v současné době fond oprav, neboť si majitelé úpravy bytů hradí sami, jediná investice bude připojení na kanalizaci ve výhledu několika let. Nejsou společné chodby, nevytírá se:-) Jediným společným prostorem je kotelna, která je pronajata. Z čehož se hradí základní náklady domu.
Naše tříčlenná domácnost hradí 500Kč zálohy na vodu, 1800Kč plyn(ohřev vody a otop)+elektřina. Výhledově je možné byt rozšířit o sousední byt či jeho část, je předjednáno s majitelem. V obci se nachází MŠ, ZŠ 1. stupeň, pošta, obchody, restaurace. Předpokládané datum stěhování je konec února 2013. Pište buď mail xklara@seznam.cz nebo volejte 604 446 950. Pouze přímí zájemci nikoliv zprostředkovatelé. Dohoda možná!

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 223517
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+kk
Plocha 56 m²
Cena: 950.000 Kč Chci hypotéku
Město: Kačice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 830

Aktivních inzerátů
bez provize

9 309

Realizovaných obchodů
tento rok

447 941 008 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

950.000 Kč