Prodej domu 2+1 bez realitky

Studnice u Vyškova, Jihomoravský kraj

1.500.000 Kč

Popis

Dům se nachází ve Studnicích u Vyškova,čekám,až mi to zde admin opraví. Info: Asi dva roky po celkové vnitřní rekonstrukci samostatně stojící dům v OV. Dosud obývaný, částečně zařízený. K němu patří zahrada vzdálená pár desítek metrů.

Po rekonstrukci v roce 2010:

Tzn. plastová sedmikomorová okna s trojsklem, dům je odizolován mechanicky nerez. plechem, plast. fólií i chem. injektáží, podhledy-snížené stropy, ve stropech mezi trámy i na podlaze na půdě foukaná izolace, podlahy zatepleny polystyrenem zakryty MDF deskami, nové rozvody vody, odpadu, elektřiny 230 V 400 V, topení-plynový turbokotel s novým komínem, nové radiátory, ohřev teplé vody zajišťují dva solární kolektory-dohřev vody turbokotlem, veškeré příslušenství SOLAR SETU s 300 litrovou nádobou na teplou vodu v kotelně. Koupelna s WC komplet nové. Kuchyň. linka rovněž.

Byla využita dotace z programu Zelená úsporám, tzn. zateplení a SOLAR SET prováděly kompetentní firmy.

Nedodělané věci neomezující bydlení:

Rohové obkladové lišty na stropech a zdech, obložkové zárubně v místnostech, nové interiérové dveře, spíše takové optické a kosmetické dodělávky pro šikovného kutila. Dále úprava přední části domu z ulice-po mechanickém natlačení nerez. plechu opadaná omítka pod okny. Zaomítání nebo překrytí obklady.Dále je v domě malá spíška a vedle kotelny místnost, kde bývala uhelna. Vše je pod jednou střechou, která je z pálené tašky-stav dobrý, Vyměněny okapové rýny. Parkování ve vjezdu vedle domu na dvě auta. Možnost přistavění garáže s dílnou. Plochu nevím přesně,ale zjistím a opravím v inzerátu

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 225237
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 2+1
Plocha 100 m²
Cena: 1.500.000 Kč Chci hypotéku
Město: Studnice
Městská část: { region.cityDistrict }}
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

7 598

Aktivních inzerátů
bez provize

4 047

Realizovaných obchodů
tento rok

94 707 875 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 2+1 bez realitky

1.500.000 Kč