Prodej pozemku 4.893 m² bez realitky

Uherské Hradiště - Vésky, Zlínský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji pozemek o rozloze 4893 m². Pozemek se nachází v Uherském Hradišti část Vésky. V územním plánu města Uherského Hradiště je zařazen do kategorie V2 - plochy průmyslové a ostatní výroby, sklady. Přípustné funkční využití ploch: území určené pro stavby průmyslové a řemeslné výroby včetně služeb majících charakter výroby. Dále pro...
Nabízím k prodeji pozemek o rozloze 4893 m². Pozemek se nachází v Uherském Hradišti část Vésky. V územním plánu města Uherského Hradiště je zařazen do kategorie V2 - plochy průmyslové a ostatní výroby, sklady. Přípustné funkční využití ploch: území určené pro stavby průmyslové a řemeslné výroby včetně služeb majících charakter výroby. Dále pro skladování výrobků, hmot a materiálů.
Nabízená plocha má tvar lichoběžníku o stranách cca 30 m, 60 m, délka pozemku cca 100 m. Pozemek je rovinatý a na jeho hranici se nachází asfaltová vozovka. Tato vozovka je vyústěna na mezinárodní silnici E50 Brno - Trenčín (průjezdnost cca 25.000 - 30.000 vozidel za den).
Zasíťování: Při hranici pozemku vede vodovodní potrubí PVC 110 mm (6 litrů/sekundu) a kanalizace DN 500 mm do ČOV. Pozemek kříží vzdušné vedení VN. Vedení plynu je vzdáleno cca 150 m. Při větším odběru plynu je možno realizovat přípojku v režii RWE. Území se nenachází v záplavové zóně.
Čísla parcel: 511/3, 511/2, 508/3, 508/4, (508/7, 511/5)
Pozemky uvedené v závorce nemusí být nutně součástí smlouvy o prodeji.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
4.893 m²
cena:
1.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více