Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Inzerát již není v nabídce

Pronájem bytu 2+kk • 50 m² bez realitkyHerrmannova, Řevnice - Řevnice, Středočeský kraj

Herrmannova, Řevnice - Řevnice, Středočeský krajČástečně vybaveno
Měsíční nájemné8 500 Kč

+ Poplatky za služby2 000 Kč


Pronajmu uplně nový, částečně zařízený krásný byt 2+kk v Řevnicích v centru, 5 min od nádraží, 25 min Smíchovské nádraží vlakem. Možnost parkovacího stání + malého skladovacího prostoru ve sklepě. V nově postaveném domě, cihlový, nízkoenergetický.

Řeka 2 min, nádherné Brdské lesy začínají 10min chůze. Cyklostezka, mnoho sportovního vyžití v Řevnicích.

A flat 1+kk to rent, Řevnice, Prague - West, 5 min railway station, 25 min Prague Smíchov station, parking. Newly built house with low cost for energy

Parametry nemovitosti

Konstrukce budovySmíšená
VybavenoČástečně
Číslo inzerátu227121
UmístěníKlidná část
Cena za jednotku170 Kč / m2
Dispozice2+kk
Podlaží1. podlaží
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha50

Co tato nemovitost nabízí?

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.